Roman Gergel zawodnikiem Górnika?!

Milo  -  4 lipca 2014 17:07
0
891

Roman_Gergel_1

Jutro piłkarzem Górnika Zabrze zostanie Roman Gergel. To 26-letni Słowak, który kilka lat temu grał w barwach Żyliny w Lidze Mistrzów – informuje „Sport

W Lidze Mistrzów występował u boku między innymi Roberta Jeża, który wciąż jest na Roosevelta, oraz Tomasza Majtana. Ten ostatni pożegnał Zabrze po zakończeniu poprzedniego sezonu. Gergel ma 26 lat – urodził się 22 lutego 1988 roku – a lidze słowackiej debiutował siedem lat temu w barwach Trenczina. Następnie trafił do Żyliny, a ostatni sezon spędził w Dunajskiej Stredzie. Gergel był swego czasu etatowym reprezentantem słowackiej młodzieżówki.

Gergel gra na pozycji defensywnego pomocnika, więc byłby alternatywą dla Szymona Drewniaka wypożyczonego do Zabrza z poznańskiego Lecha. Drewniak i tak zimą wróciłby do stolicy Wielkopolski, bo trudno przypuszczać, by zabrzanie byli w stanie wykupić go z „Kolejorza”. O ile oczywiście do tego czasu zostanie cofnięty ciążący na Górniku zakaz transferów. Z informacji serwisu wynika, że może to być ostatni letni transfer zabrzan.

Źródło: Sport
Foto: fortunaliga.sk

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments