Roman Gergel: Wierzę, że Górnik utrzyma się w Ekstraklasie

Milo  -  2 maja 2016 18:30
0
902

Gergel2_Gornik_Pogon_1516

Musimy walczyć do samego końca. Wierzę, że Górnik utrzyma się w Ekstraklasie. Po takim meczu ze Śląskiem nie widzę innej możliwości – mówi Roosevelta81.pl Roman Gergel, pomocnik Górnika.

Szatnia Górnika po końcowym gwizdku eksplodowała. Upragnione trzy punkty zostały w Zabrzu. – Choć w szatni nie byłem od razu po meczu, to było w niej głośno i wesoło. Zwycięstwo w ostatniej akcji meczu jest bardzo piękne. Druga połowa nie wyglądała tak dobrze jak pierwsza. Trochę niepotrzebnie się cofnęliśmy tak głęboko. Daliśmy Śląskowi rozgrywać i w konsekwencji strzelili gola. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, ale piękną akcję przeprowadził Steblecki. Jesteśmy bardzo zadowoleni – stwierdził szczęśliwy Gergel.

Górnik znów pierwszą połowę miał zdecydowanie lepszą niż drugą, ale w przeciwieństwie do meczu w Białymstoku zapunktowaliśmy za trzy punkty. – W pierwszej połowie wyglądaliśmy bardzo dobrze, ale w drugiej połowie brakowało już sił. W ostatnich meczach mamy fajne wyniki i oby tak pozostało już do końca sezonu. Musimy walczyć do samego końca. Wierzę, że Górnik utrzyma się w Ekstraklasie. Po takim meczu ze Śląskiem nie widzę innej możliwości.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments