Roman Gergel: Nie wychodziło nam kompletnie nic

Luq  -  14 lutego 2016 15:47
0
982

Gergel_Górnik_Bełchatów1415

W pierwszej połowie wyglądało to bardzo źle. W drugiej połowie wyglądało to już trochę lepiej. Taki mecz nie może nam się przydarzyć z Ruchem Chorzów – powiedział Roosevelta81.pl Roman Gergel, pomocnik Górnika.

Pierwszy mecz Górnika po zimowej przerwie i od razu porażka w Krakowie. Górnik był tylko tłem dla krakowskiego zespołu. – Nie wychodziło nam kompletnie nic. Cracovia strzeliła gola bardzo szybko. Po 30 minutach było już 0:3. Ciężko się później gra, a Cracovia nie zamierzała poprzestać. Trzeba przyznać, że gospodarze mieli jeszcze kilka sytuacji.

Wydaje się, że sytuacje, które miał Roman Gergel, jeszcze przed przerwą zimową zamieniłby na gole, a teraz? – Miałem parę sytuacji, ale brakowało mi skuteczności. Szkoda, że nic nie wpadło. Co prawda piłka po moim strzale znalazła się w bramce, ale był spalony. Musimy ciężko trenować, aby poprawić swoją grę. W pierwszej połowie wyglądało to bardzo źle. W drugiej połowie wyglądało to już trochę lepiej. Taki mecz nie może nam się przydarzyć z Ruchem Chorzów. Zrobimy wszystko, aby wygrać – zapewnia pomocnik Górnika.