Roman Gergel: Cztery bramki strzeliłem na Playstation

Milo  -  2 grudnia 2015 11:46
0
902

Gergel6_Wisła_Górnik1516

Skuteczność w meczu z Piastem była kluczem do sukcesu. Na 6 celnych strzałów zabrzanie zdobyli 5 bramek. Szczególne wyszła nam druga połowa: – Przeprowadzaliśmy znakomite kontrataki i strzeliliśmy cztery gole – powiedział Roosevelta81.pl Roman Gergel, pomocnik Górnika.

Roosevelta81.pl: Udało Ci się zdobyć kiedyś cztery bramki w jednym meczu?

Roman Gergel (pomocnik Górnika): – Cztery bramki zdobyłem grając tylko na Playstation. Pamiętam, że maksymalnie strzeliłem kiedyś dwa gole.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego obrotu sprawy.

– Nie była ona za dobra w naszym wykonaniu. Prowadziliśmy 1:0, ale później szybko straciliśmy dwa gole. W szatni dużo sobie powiedzieliśmy i w drugiej połowie wyglądało to już zdecydowanie lepiej. Przeprowadzaliśmy znakomite kontrataki i strzeliliśmy cztery gole.

Piast został wzorowo taktycznie rozpracowany przez Górnika.

– Wiedzieliśmy, że Piast będzie chciał grać piłką i tak też było. Dużo miejsca robiło się na skrzydłach z czego wychodziły znakomite sytuacje.

Po takim meczu może zagrasz na stałe jako napastnik?

– Obojętne kto zagra na pozycji napastnika najważniejsze by wygrać następny mecz. Musimy potwierdzić w następnym meczu, że te zwycięstwo nie było przypadkowe. Najważniejsze, że wygraliśmy i ciśnienie, które na nas spoczywa jest odrobinę mniejsze. Wierzę, że szczęście będzie z nami w następnych meczach.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments