Robin Kamber rozwiązał kontrakt

Kibic  -  25 marca 2023 12:36
20
3604

Robin Kamber rozwiązał kontrakt z Górnikiem za porozumieniem stron. 27-letni szwajcarski pomocnik trafił do Zabrza w sierpniu ubiegłego roku z FC Stade-Lausanne-Ouchy. W obecnym sezonie PKO Ekstraklasy wystąpił w czterech spotkaniach.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
20 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

No i b. dobrze.

Kto go tu sprowadził i za ile? Kto za niego zgarnał kasę pod stołem? Pora rozliczać ludzi robiących takie transfery! I pomyśleć, że Urban , który nie wyrażał zgody na takie transfery musiał opuścić klub. Paranoja. Tak kończy się radosna zabawa w klub ludzi którzy nie mają o tym pojęcia. Dwóch trenerów na etacie i kilku kolejnych zawodników za słabych na ligę do zwolnienia którym trzeba zapłacić odprawy; Vrhovec, Koetzke, Kamber, Maroša wcześniej Broll i trener juniorów Gaul. Radosna twórczość prezesiny z Częstochowy…zbiera żniwa.

Chyba nie myślisz ,że ten jak piszesz prezesina ich pościągał do Zabrza. A za ile? Kogo to obchodzi w Górniku.

A niby kto? Ufoki?

No a chłopcy z rezerw związani z regionem nie jednokrotnie nawet z Zabrza mają kontrakty groszowe (niektórzy nie mają) oni by serce oddali na boisku za te grosze, no ale pan Kamber i reszta piłkarzyków to są z lig zagranicznych , europejskich to im się należy….pytam za co?

Pamiętasz hasło „Do młodzieży świat należy” ? Ilu z nich się rozwinęło? Trzech, czterech poszło dalej , a reszta przepadła.Za Wolsztyńskim był wielki płacz , a on się kopie po czole w drugiej lidze.W Górniku może i są talenty , ale jak powiedział Podolski talent to za mało, trzeba pracy nad sobą i determinacji.Co rok na wypożyczenia do innych klubów idzie kilku zawodników i jakoś nie błyszczą, nikt nie wzmacnia pierwszej drużyny.Jak w klubie jest bajzel na kółkach na każdym poziomie to nie ma kim grać i bierze się w ostatnich dniach okienka transferowego kopaczy z kartą na ręku lub takich za czapkę gruszek.

1000% racji !!!!

Tak cała ta 4 powinna być pożegnana poprzez rozwiązanie kontraktów ,, a w zamian wziąć tego napadziora na któreg brakło Milikowi ponoć 2 dni i jakichś jeszcze innych………..

Szkoda było pieniędzy na samolot dla tego „piłkarza „.

Na oficjalnej napisano ,że w.w. nie jest już piłkarzem Górnika .Jestem innego zdania ,bo jakby nim był to bym wiedział jak on wygląda a tu widzę ciemność. Jeszcze paru takich niewidzialnych niby piłkarzy posiadamy .

kto to ?

Pilkarz piasta na wypożyczeniu..

Powinni mvondo krawczyka okunukiego kotzke i jeszcze paru innych wywalic na zbity pysk

Mvondo się przydaje,walczy!!

Gdzie cię tak zawiało ???????

Okunukiego i Mvondo ? Bredzisz…Co do Krawczyka, Kotzke, Marosa, Vrahovca to ok.

Kto to k…jest?? Nie znam człowieka,,To jakiś wozny czy portier?

Serio.Zawodnik zaopiniowany przez 6 idiotow nie znających się na piłce,doradzajacych w Zabrzu.Pieniądze pewnie miał przyzwoite ale 130 ml długu kogo to rusza.

I ch. mu w d. Czas jeszcze na Kotzke i te inne nowe szrotowisko…

Krzyżyk na drogę. Niech jeszcze weźmie do samolotu Kotzke, Vrahovca, Marose i Krawczyka, bo nie wiem za co oni biorą pieniądze w Górniku.