Robią kanalizację, elewacja się zamyka (galeria)

kamres  -  18 listopada 2013 07:38
0
1284

stadion01_listopad_2013

Od naszej ostatniej fotorelacji z budowy stadionu Górnika minęło dokładne 42 dni 1 godzina i 46 minut. Co przez ten czas zdążyli zrobić robotnicy wznoszący nasz obiekt? Przekonajcie się sami.

Od ponad miesiąca Redakcja Roosevelta81.pl nie gościła na budowie stadionu, co było spowodowane brakiem jakichkolwiek zauważalnych postępów. Co się zmieniło? Przede wszystkim trwają prace wokół całego obiektu. Prowadzone są wykopy i układana jest kanalizacja. W okolicach hali sportowej postawiono 3 urządzenia, które zostaną zamontowane na parkingach podziemnych. Prawdopodobnie są to maszyny odpowiadające za prawidłową wentylację garażu. U zbiegu ulic Roosevelta i Damrota postawiono rozdzielnicę średniego napięcia. Na całym stadionie zauważyliśmy również więcej kabli elektrycznych, a od południowej strony obiektu pracownicy powoli kończą układanie elewacji.

Podsumowując, w ciągu 42 dni na stadionie niewiele się zmieniło, a ślimacze tempo irytuje wielu kibiców. Zbliża się koniec listopada, czyli termin, w którym miał rozpocząć się montaż dachu. Czy biorąc pod uwagę stałe przesuwanie wszelakich terminów, ktoś w to jeszcze wierzy? Obyśmy byli mile zaskoczeni, bo układanie krzesełek oraz dachu to najefektowniejszy etap prac. A może listopadowe opady deszczu sprawią, że krzesełka same wyrosną z betonowych trybun?

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z budowy stadionu:

Zamieszczamy jeszcze galerie z 5 października:

Widzicie jakąś różnicę? Dajce znać w komentarzach.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments