Robert Warzycha: Zagraliśmy dobry mecz

Torcidos  -  2 sierpnia 2015 11:09
0
971

Warzycha2_Wisła_Górnik1516

Moim zdaniem zagraliśmy dobry mecz. Bramkarz rywali miał dzień konia, o czym świadczą jego obrony po strzałach Bartka Iwana i Romana Gergela – mówi Roosevelta81.pl Robert Warzycha, trener Górnika.

Roosevelta81.pl: Druga porażka w przeciągu kilku dni

– Moim zdaniem zagraliśmy dobry mecz. Bramkarz rywali miał dzień konia, o czym świadczą jego obrony po strzałach Bartka Iwana i Romana Gergela. Stwarzamy sobie sytuację, ale w tym meczu nic z tego nie było. Nie liczą się celne strzały, a wszystko co wpada do bramki, a my przegraliśmy 2:3.

Pojawiły się roszady w składzie

– Brak Adama Dancha na środku obrony jest osłabieniem, ale strzelił gola i jeszcze stworzył groźną sytuację. Dominik Sadzawicki ma słabszą formę i przegrał po prostu rywalizację o miejsce w składzie. Będziemy próbować na prawej obronie Kamila Cupriaka, ale było za dużo napięcia, aby postawić właśnie na niego. Jestem zadowolony z Marcina Urynowicza, choć nie uważam, aby rozegrał super spotkanie. Był tam, gdzie powinien być, w pewnych sytuacjach mógł zachować się nieco lepiej, ale w przyszłości nabierze doświadczenia i będzie lepiej.

Roman Gergel był bliski trzeciego gola w tym sezonie

– Wciąż szukamy napastnika, a Gergel póki co jest najlepszym wariantem na tej pozycji.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments