Robert Warzycha rozpoczął kurs trenerski UEFA A

Torcidos  -  6 października 2014 13:23
0
888

Warzycha2_Cracovia_1314Dyrektor sportowy zabrzańskiego klubu przebywa na kursie trenerskim UEFA A w Białej Podlaskiej. Ukończenie tego kursu pozwoli Robertowi Warzysze wykonać kolejny krok – zajęcia na kursie UEFA PRO, ukończenie którego pozwoli mu zdobyć licencję na prowadzenie zespołu rodzimej ekstraklasy.

Robert Warzycha szkoli się na kursie trenerskim, natomiast w Zabrzu pozostał Józef Dankowski. – Od wtorku zaczynamy kolejny mikrocykl treningowy, przygotowując się do meczu z krakowską Wisłą. Poniedziałek po niedzieli był drugim dniem wolnym dla piłkarzy – zaznacza na początek Dankowski.

We wtorek w godzinach rannych drużyna rozpocznie przygotowania do starcia z „Białą Gwiazdą” od analizy video Wielkich Derbów Śląska. – Ten mikrocykl kończymy piątkowym meczem sparingowym ze słowackim Rużomberokiem – dodaje szkoleniowiec zabrzan, który informuje ponadto, że po meczu z Ruchem żaden zawodnik nie zgłaszał poważniejszych urazów i kontuzji.

W sparingu ze Słowakami powinni pokazać się na boisku niedawni rekonwalescenci, m.in. Bartosz Iwan i Armin Ćerimagić. – W tym tygodniu zapadnie decyzja, czy do treningów z zespołem wróci Błażej Augustyn, czy też przedłuży się jego trening indywidualny – wyjaśnia trener Dankowski.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments