Robert Warzycha: Potrzebne są wzmocnienia

Luq  -  27 czerwca 2015 13:44
0
1088

Warzycha_1314
Robert Warzycha był w dobrym nastroju po wygranym sparingu z GieKSą 3:1. Jak podkreślił dyrektor sportowy Górnika, w ekipie „Trójkolorowych” bardzo potrzebne są wzmocnienia, zwłaszcza w ataku. – W kilku przypadkach było bardzo blisko, ale się nie udało. Być może ktoś dojedzie w trakcie obozu – powiedział trener „Trójkolorowych”.

Warzycha do występu drużyny przeciwko GKS-owi podszedł z odpowiednim dystansem. – Zagrały dwie jedenastki. Po ciężkich treningach nogi zawodników były trochę ciężkie. Wszyscy jednak wybiegali bez kontuzji. Taki mecz nie jest może niewiadomą, ale chcieliśmy po prostu zaliczyć jednostkę treningową – zaznaczył.

Kto liczył, że zobaczymy w sobotę nowe twarze w naszej drużynie, mógł być rozczarowany. Zwłaszcza liczono na nowego gracza w linii ataku. Obecnie klub prowadzi negocjacje z kilkoma zawodnikami. – Potrzebujemy napastnika. W kilku przypadkach było bardzo blisko, ale się nie udało. Chcemy sprowadzić napastnika, który w naszym przekonaniu będzie najlepszy – powiedział Warzycha. Dyrektor sportowy nie chce składać deklaracji przed kolejnym sezonem. Tym bardziej, że kadra nie jest jeszcze zamknięta. – Straciliśmy Steinborsa i Augustyna, więc jesteśmy osłabieni. Przyszedł młody Bartek Kopacz z wypożyczenia do Termaliki. Jest też grupa młodych, mających około 20 lat. Będziemy grali o jak najwyższe cele, ale potrzebne nam są wzmocnienia. Jasne, że po odejściu Steinborsa szukamy również bramkarza –  powiedział Warzycha.

Po sobotnim spotkaniu piłkarze i sztab szkoleniowy wsiedli do autokaru i udali się na obóz. – Chcieliśmy jak najszybciej zarezerwować ośrodek w Opalenicy. Jest on tak dobry, tak dobre są tam boiska, a także mamy fajnych sparingpartnerów, że nie ma potrzeby wyjeżdżać gdzieś indziej – zakończył Warzycha.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments