Robert Warzycha o testowanym Gruzinie: Ma papiery na granie

Milo  -  17 stycznia 2015 21:28
0
964

Warzycha_TSP_Górnik_1415

W sobotę Górnik skończył pierwsze w tym roku zgrupowanie zorganizowane w Zabrzu. Jego podsumowaniem był sparing z Polonią. W rozmowie ze „Sportem” Robert Warzycha, dyrektor sportowy Górnika Zabrze podsumowuje ten sparing.

Radek Sobolewski ma kłopoty z biodrem, ale to nic poważnego. Indywidualnym tokiem trenuje też Słowak Erik Grendel. Z niezłej strony pokazał się za to kolejny z przymierzanych zawodników do Górnika, Giorgi Alavardashvili. Gruzin pokazał kilka efektownych zagrań. Łatwo radził sobie w sytuacjach jeden na jeden z rywalami. – Widać, że szuka gry i ma papiery na granie. Cieszę się, że z nami trenuje – podkreśla Warzycha.

Co ważne, z bardzo dobrej strony pokazał się dzisiaj młodzież Górnika. W wyjściowym składzie wystąpił 18-letni Michał Teichman i nieco starszy Konrad Nowak. W drugiej połowie gola zdobył inny osiemnastolatek, Jarosław Potoniec, a Rafał Kurzawa rządził i dzielił w drugiej linii. – Skoro są z nami, to już o czymś świadczy. Ostatnie ciężkie treningi podcięły im skrzydełka. Na pewno stać ich na jeszcze więcej – kończy Robert Warzycha. Kolejny sparing Górnika zagra w środę z GKS-em Tychy.

Więcej w „Sporcie” oraz na www.katowickisport.pl

Źródło: Sport
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments