Robert Warzycha: Bardzo liczę na dobry doping ze strony naszych kibiców

Milo  -  2 marca 2015 15:09
0
867

Warzycha_Górnik_Śląsk1415

Zdobyliśmy w trzech meczach 5 punktów i to na pewno jest dobry wynik. Runda wiosenna zaczęła się dla nas bardzo pozytywnie, zaś bramki strzelane są przez różnych zawodników, nie jednego czy dwóch. To kolejny pozytyw naszych występów w tym roku.  – mówi w rozmowie z oficjalną stroną klubową, Robert Warzycha, dyrektor sportowy Górnika Zabrze.

Bilans otwarcia rundy wiosennej jest bardzo obiecujący dla Górnika. Zespół nie tylko zdobywa punkty, ale także prezentuje ciekawy futbol. Jaka jest Twoja opinia w tym temacie?

– Zdobyliśmy w trzech meczach 5 punktów i to na pewno jest dobry wynik. Runda wiosenna zaczęła się dla nas bardzo pozytywnie, zaś bramki strzelane są przez różnych zawodników, nie jednego czy dwóch. To kolejny pozytyw naszych występów w tym roku. Kolejna ważna i budująca sprawa to Erik Grendel. Słowacki pomocnik bardzo dobrze wkomponował się w drużynę i jestem z niego zadowolony. Teraz gramy derbowy mecz z Piastem i postaramy się powalczyć o trzy punkty. To dla nas, jak również kibiców Górnika bardzo ważna sprawa.

Wróćmy jeszcze na chwilę do niezwykle dramatycznego i obfitującego w gole meczu ze Śląskiem Wrocław. Kibice byli świadkami horroru, godnego samego mistrza tego gatunku, Alfreda Hitchcocka…

– Nie mieszajmy do tego Hitchcocka… Myślę, że solą piłki są strzelane bramki i w meczu ze Śląskiem padło ich aż 6. Na pewno było dużo emocji piłkarskich, raz Śląsk gonił wynik, dwa razy Górnik. Ostatecznie skończyło się remisem.

Teraz liczy się tylko derbowe spotkanie z Piastem w Gliwicach. Nie tak dawno wziąłeś pod lupę sobotniego rywala, oglądając osobiście mecz „Piastunek” z GKS Bełchatów. Jakie wnioski?

– Mecz ułożył się po myśli Piasta, jeszcze w pierwszej połowie czerwoną kartkę dostał Błażej Telichowski z Bełchatowa i zespołowi z Gliwic łatwiej się potem grało. Co do szczegółowej analizy Piasta to już zostawię ten temat dla mojej wiedzy.

Jak wyglądać będą przygotowania drużyny do sobotniego spotkania?

– Myślę, że normalnie, czyli tak jak do innych meczów. Tu nie ma większych zmian. To dla nas kolejny ważny mecz. Zagramy w Gliwicach o 3 punkty i bardzo liczę na dobry doping ze strony naszych kibiców.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments