Robert Jeż: W Polsce będę grał tylko w Górniku!

Luq  -  28 czerwca 2015 12:03
0
974

Jez_Pogon_1314

Inne kluby z Polski mnie nie interesują, jeśli miałbym zostać w Polsce i kontynuować swoją karierę to tylko w Górniku Zabrze – mówi w rozmowie z Roosevelta81.pl Robert Jeż, pomocnik Górnika Zabrze

Robert Jeż zamierza wypełnić wygasający w grudniu kontrakt z Górnikiem. – Zostaje w Zabrzu, bo mam jeszcze ważny kontrakt z Górnikiem przez pół roku. Po jego wygaśnięciu zdecyduję co dalej robić. Czy jest szansa, aby oglądaliśmy Roberta dłużej niż do końca grudnia? – Oczywiście, że są szanse abym w Górniku pozostał jeszcze dłużej. Z działaczami nie rozmawiałem odnośnie mojej przyszłości. Jestem gotowy na rozmowy, jeśli będzie chęć, abym pozostał w Górniku – deklaruje Słowak.

Doświadczony pomocnik tęskni za rodziną, która mieszka na Słowacji. – Nie będę owijał w bawełnę, w Polsce jest mi ciężko, ponieważ mieszkam tutaj sam. Rodzina mieszka na Słowacji, a ja w Polsce. Jeszcze trochę czasu na decyzję mam. Porozmawiam z żoną i wspólnie podejmiemy odpowiednią decyzję – mówi Jeż.

Robert Jeż podkreśla, że jeśli zostanie w Polsce to chce tylko i wyłącznie reprezentować barwy Górnika. – Inne kluby z Polski mnie nie interesują, jeśli miałbym zostać w Polsce i kontynuować swoją karierę to tylko w Górniku Zabrze. Jeśli zaś wybiorę powrót do kraju, to będę się zastanawiał czy wrócić do gry czy też nie.

W tygodniu swoje kontrakty przedłużyli pozostali Słowacy z Górnika. – Fajnie, że dalej w Górniku będą grać Roman Gergel i Erik Grendel, bo to są dobrzy zawodnicy. W zeszłym sezonie pokazali się z dobrej strony, dlatego ważne dla Górnika, że zostali – zakończył pomocnik.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments