Robert Dadok zawodnikiem Górnika

Kibic  -  16 czerwca 2021 15:05
8
3052

Nowym zawodnikiem Górnika został Robert Dadok, który reprezentował w zakończonym sezonie 2020/21 barwy Stali Mielec. Dadok jest prawonożnym, wszechstronnym piłkarzem. Może grać zarówno na skrzydle, jako boczny obrońca, czy w linii ataku.

Trafia do nas piłkarz pochodzący z regionu i piłkarsko ukształtowany na Śląsku – mówi prezes Górnika, Dariusz Czernik – Robert trafił do Zabrza nieco okrężną drogą, po kilku latach spędzonych w innych regionach Polski. Dla nas bardzo istotne jest również to, że jest on zawodnikiem uniwersalnym, który dobrze radzi sobie na kilku pozycjach. 

Kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Marta Badowska/Dzień Dobry Mielec

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

itamy,Powodzenia w Górniku!

Wisła Kraków podpisała wczoraj umowę na ponad 3,5 mln z firmą Orlen
Widzew pozyskał nowego majętnego właściciela a prezes Górnika były kierownik sekcji sportowej muzeum miejskiego w Zabrzu podpisał umowę z zawodnikiem który ani nie asystuje ani nie strzela a w Mielcu grał piach totalny, ja rozumiem że Górnika nikt nie chce nie ma żadnego choćby minimalnego zainteresowania osoby prywatnej która będzie w stanie włożyć swoje własne pieniądze w funkcjonowanie klubu ale nie rozumiem dlaczego tak się dzieje dlaczego taki Raków Częstochowa który gra w Bełchatowie i ma stadion własny taki jaki ma potrafi przyciągnąć jedną z bardziej kreatywnych biznesowo postaci w swoje struktury -drużyna bez większej historii, sukcesów, bez stadionu a jednak finansowo na poziomie dla kierownika sekcji sportowej zabrzańskiego muzeum nieosiągalna. Czemu w Górniku zawsze musi być dziadostwo, co komu zrobił ten zasłużony śląski klub, że nikt go nie chce, -przed nami kolejny bardzo ciężki pewnie zakończony spadkiem rok i być może koniec zasypywania dziury pieniędzmi miejskimi czeka nas los Ruchu i GKS -u Katowice

To w końcu rozumiesz, czy nie? Bo trudno zrozumieć.

Właściciel Rakowa jest od dziecka kibicem klubu, ot cała tajemnica biznesowa.

i oczywiście w sezonie standardowo 2 x bęcki od Paista

Może akurat nie tak…Dobrze,że dDadok,a nie..dziadok;-)

Ojjj szkoda mi tego transferu, ciężka walka o środkowe miejsce na ławce rezerwowej będzie, sobczyk ma konkurencje 😉

ale masakra
nie mogę pojąć tego płatka