Rezerwowy Górnik przegrał z MKS-em Kluczbork

Milo  -  14 lutego 2016 14:29
0
930

druzyna2_Gornik_Slask1516

W niedzielę rezerwowi zawodnicy pierwszej drużyny Górnika Zabrze przegrali mecz towarzyski z MKS-em Kluczbork 1:2.

Szansę występu w niedzielnym meczu dostali zawodnicy z pierwszej drużyny, którzy nie zagrali bądź zagrali krótko w meczu przeciwko Cracovii. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bez goli, a obie drużyny stworzyły sobie mało podbramkowych sytuacji. Obraz gry uległ trochę zmianie w drugiej połowie. Najpierw celnym uderzeniem z bliska popisał się nowy obrońca Górnika Macis Oss, tym samym wyprowadził Górnika na prowadzenie. Później było już tylko gorzej. Przyjezdni nie tylko odrobili straty, ale w końcówce meczu wyszli na prowadzenie. Zabrzanie nie potrafili już odpowiedzieć i przegrali.

Sparing
Górnik Zabrze – MKS Kluczbork 1:2 (0:0)
1:0 – Oss, 60′
1:1 -Kojder, 80′
1:2 -Kojder, 83′

Górnik: Kasprzik (46′ Przyrowski) – Widanow (75′ Gajda), Kopacz, Oss, Kallaste (75′ Żagiel) – Pikul, Olszewski, Kurzawa, Ćerimagić – Korzym, Skrzypczak (61′ Wajsak).

Kluczbork: Wnuk – Orłowicz, Ganowicz, Kursa. Uszalewski – Szewczyk, Deja, Niziołek, Swendrowski, Paczuk – Kowalczyk.
Po przerwie: Rudnicki – Droszczak, Gierak, Brodziński, Nitkiewicz – Kasperkiewicz, Madejski, Kojder, Nowacki, Giel.