Reprezentacje narodowe. Bilans gier piłkarzy Górnika Zabrze

Kris  -  23 września 2022 20:16
0
2615

W PKO Ekstraklasie trwa przerwa spowodowana występami reprezentacji narodowych. Podopieczni Bartoscha Gaula rozegrali w piątek mecz kontrolny z Rakowem, który niestety zakończył się wysoką porażką naszego zespołu. Część piłkarzy Górnika w ten dzień miała szansę zagrać w różnych reprezentacjach. Zobaczmy jak wygląda bilans ich występów.

Szymon Włodarczyk (Repr. Polski U-21)

W piątek swój mecz rozgrywała Reprezentacja Polski U-21. Podopieczni Michała Probierza mierzyli się z rówieśnikami z Grecji. Pojedynek miał charakter towarzyski, a zwycięsko wyszli z niego nasi rywale. Szymon Włodarczyk zameldował się na murawie w 66. minucie.

Jakub Szymański, Bartosz Baranowicz (Repr. Polski U-20)

Polska drużyna do lat 20 uczestniczy w turnieju Elite League. W  spotkaniu przeciwko Niemcom, Biało-czerwoni prowadzili do 84 minuty, niestety w końcówce rywale najpierw doprowadzili do wyrównania, a potem zdobyli zwycięskiego gola. Pełne dziewięćdziesiąt minut zaliczył obrońca Górnika Jakub Szymański. Z kolei Bartosz Baranowicz (wypożyczony do Skry Częstochowa) nie znalazł się w kadrze meczowej. 

Krzysztof Kolanko, Dominik Szala (Repr. Polski U-17)

Krzysztof Kolanko oraz Dominik Szala, wraz z kadrą U-17, biorą udział w Turnieju o Puchar Syrenki. W pierwszym spotkaniu Polacy pokonali Uzbekistan 5:2. Czterdzieści pięć minut zanotował Kolanko, natomiast Szala pojawił się na murawie w 79. minucie. Kolejnym rywalem młodych Polaków będzie drużyna Portugalii, która zwyciężyła Meksyk 4:2.

Richard Jensen (Finlandia)

Występujący w Grupie B Ligi Narodów Finowie, podejmują wieczorem na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach zespół Rumuni. W wyjściowym składzie reprezentacji Suomi,  pojawił się obrońca Górnika, Richard Jensen.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: laczynaspilka.pl/ Roosevelta81.pl
Foto: laczynaspilka.pl/ palloliitto.fi

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments