Rekord Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze 2:3 Wygrana na trudnym terenie. Powrót Wolsztyna

Kaszpir  -  12 września 2020 18:33
0
3032

W meczu 8. kolejki III ligi, rezerwy zabrzańskiego Górnika zwyciężyły w Bielsku  miejscowy Rekord 3:2. Gole dla „Trójkolorowych zdobywali: Bartłomiej Korbecki x2 oraz Kamil Surowiec.

Podopieczni Marcina Prasoła odnieśli drugie z rzędu ligowe zwycięstwo. Wygrana jest tym bardziej cenna, że odniesiona na trudnym terenie z zawsze niewygodnym dla zabrzan rywalem. Strzelania rozpoczął kapitan Górnika, Kamil Surowiec. Rezultat poprawił Bartłomiej Korbecki i choć gospodarze także zdołali zdobyć gola, to do szatni w lepszych humorach schodzili zabrzanie. 

Po zmianie stron oba zespoły trafiły jeszcze po razie i tak oto nasza dwójka wywiozła pełną pulę z Bielska-Białej. W 76. min na murawie pojawił się Łukasz Wolsztyński, który przez długi czas leczył ciężką kontuzję. Wierzymy, że Wolsztyn szybko dojdzie do pełnej dyspozycji i wkrótce powalczy o miejsce w zespole Marcina Brosza.

Dzięki wygranej “Trójkolorowi” mają na koncie 10 punktów. W następnej kolejce zabrzanie podejmują zespół Polonii Nysa.

Rekord Bielsko-Biała – Górnik II Zabrze 2:3 (1:2)

0:1 – Surowiec, 28′
0:2 –
Korbecki, 31′
1:2 –
Rucki 37′
1:3 –
Korbecki 57′
2:3 –
Szymański 61′ (k)

Rekord: Kucharski – Iwanek (62. Sz. Mucha), Rucki (81. Mączka), Kareta, Żołna, Sz. Wróblewski (46. Caputa), Szymański, Wyroba, Sobik, Czaicki, N. Wróblewski (72. Ciućka)
Trener: Dariusz Mrózek

Górnik: Grzesiak – Szymański, Wingralek, Surowiec, Szkudlarek, Pranica (76. Zielonka), Baranowicz, Flak, Korbecki (62. Kotko), Lukoszek (62. Kobylarczyk), Zawada (76. Ł. Wolsztyński)
Rezerwowi: Szymajda – Kobylarczyk, Skiba, Kotko, Wolsztyński, Kowalik, Zielonka
Trener: Marcin Prasoł

Sędzia: Sławomir Smaczny (Bytom)
Żółte kartki:
Kobylarczyk, Baranowicz, Grzesiak, Szkudlarek, Surowiec

Źródło: bts.rekord.com.pl/ Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments