Raport z wypożyczeń: Gol Kopacza

Torcidos  -  3 czerwca 2014 15:33
0
772

kopacz

Na zapleczu ekstraklasy dramatycznie rysuje się sytuacja Szymona Skrzypczaka, który w ostatnich miesiącach nie łapie się nawet do meczowej osiemnastki. Odmienna sytuacja jest w Termalice, gdzie Bartosz Kopacz jest liderem zespołu, i jako jedyny nasz wypożyczony zawodnik zdobył w minionej kolejce bramkę. W II-lidze Wojciech Król nie musiał wychodzić na boisko żeby… wygrać spotkanie.

I LIGA 

Wodecki do zmiany
Na palcach jednej ręki można policzyć dobre występy Marcina Wodeckiego w GKS-ie Tychy. Przeciwko GKS-owi Katowice ponownie oglądaliśmy zagubionego skrzydłowego, który zalicza stratę za stratą. Zmiana już w 58 minucie spotkania najlepiej podsumowuje występ „Pszczółki”.

Bramka Kopacza
Jest to materiał na podstawowy skład Górnika. Oprócz pewnej gry w defensywie potrafi dobrze  znaleźć się w szesnastce rywala, co pokazał nam w ostatnim spotkaniu. Bartek miał wiele pracy w Łęcznej, lecz spisywał się bardzo dobrze. Jeden poważny błąd mu się przydarzył, gdy pociągał wychodzącego na czystą pozycję rywala. Sędzia był łaskawy i pokazał stoperowi tylko żółty kartonik, lecz to mogła być nawet czerwona kartka.

Płonka zbiera baty od Chojniczanki
ROW Rybnik przed tą kolejką miał szansę na utrzymanie się w I lidze. Niestety chęci, a umiejętności nie zawsze idą ze sobą w parze. Michał Płonka nie zagrał porywającego spotkania, by nie powiedzieć słabego. Cztery stracone bramki nie świadczą dobrze o linii defensywy rybniczan.

Bezradny Kuchta
Ponownie trudno przyczepić się do postawy naszego młodego bramkarza. Przy tak biernej postawie obrońców najlepsi bramkarze świata nie mieliby wiele do powiedzenia. Mateusz przy obu bramkach gości nie mógł zrobić nic więcej, a w przeciągu całego meczu popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. Warto dodać, że Okocimski kończył mecz w dziewiątkę, natomiast już po końcowym gwizdku jeszcze jeden piłkarz Brzeska obejrzał czerwony kartonik.

Niewidoczny Margol
Raz na jakiś czas szanse pokazania się w zespole Sandecji dostaje Tomasz Margol. W meczu z Flotą zawodnik wszedł z ławki rezerwowych i po raz kolejny był niewidoczny. W 83 minucie został ukarany żółta kartką.

GKS Katowice – GKS Tychy 3:3 (2:2)
57 minut Marcina Wodeckiego (GKS Tychy)
Poza kadrą meczową Szymon Skrzypczak (GKS Katowice)

Górnik Łęczna – Nieciecza 1:1 (0:0)
90 minut Bartosza Kopacza (Nieciecza)

ROW Rybnik – Chojniczanka 1:4 (1:1)
90 minut Michała Płonki (ROW)
Pauza za czerwoną kartkę Szymon Sobczak (ROW)
Cały mecz na ławce Mateusz Słodowy (ROW)

Okocimski – Wisła Płock 1:2 (1:1)
90 minut Mateusza Kuchty (Okocimski)

Sandecja – Flota Świnoujście 0:0
Od 67 minuty Tomasz Margol (Sandecja)

II LIGA

Calisia – Kluczbork 0:4 (0:1)
Od 90 minuty Przemysław Kwaśniewski (Kluczbork)
Poza kadrą meczową Michał Bedronka (Calisia)

Rozwój Katowice – KS Polkowice (walkower dla Rozwoju)
Wojciech Król (Rozwój Katowice)

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments