Raport z budowy stadionu: Poziomy +2 i +3 (galeria)

kamres  -  24 października 2015 15:11
0
1051

budowa

Jeden z kibiców zabrzańskiego klubu pracujący  przy budowie naszego stadionu postanowił podzielić się swoimi wrażeniami na temat budowy. Samozwańczy Anonimowy Kibic z Czerwionki stanął na wysokości zadania i przesłał na naszą skrzynkę mailową szczegółową fotorelację. Jesteście ciekawi co słychać na budowie?

Na trybunie północnej firma Nowy Styl prowadzi dalsze prace związane z montażem siedzeń. Z daleka wygląda, jakby ten etap został już zakończony, jednak zostało jeszcze paręnaście krzesełek do zamontowania. Na poziomie +2, na ułożony wcześniej styropian i folię zabezpieczającą pracownicy wylewają beton pomiędzy ostatnim rzędem siedzeń a aluminiową stolarką. Została ona po części rozebrana z powodu montażu drzwi prowadzących z loży VIP na trybunę. Trwają prace nad poszerzaniem newralgicznych części stolarki. Pod trybunami, głównie wokół klatek schodowych, robotnicy stawiają ścianki, aby zapewnić kontrolę dostępu do strefy VIP.

Pozytywne wrażenie wywarły siedzenia zainstalowane na (tymczasowej) trybunie VIP. Są bardzo wygodne i miękkie jednak, jak napisał Anonimowy Kibic z Czerwionki, kibice o nieco szerszych rozmiarach mogą mieć problem ze zmieszczeniem się w fotelu.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii:

Źródło: Roosevela81.pl
Foto: Anonimowy Kibic z Czerwionki

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments