Raport z budowy stadionu: Poziom +1 (galeria)

kamres  -  25 października 2015 11:30
0
1180

krzeselka_budowa_stadion

Schodzimy trochę niżej na poziom +1. Tutaj zastajemy trochę bałaganu związanego z montażem krzesełek oraz niezwykle palący problem – widoczność z siedzisk wokół platform dla osób niepełnosprawnych.

Według relacji naszego informatora firma odpowiedzialna za montaż krzesełek ma jeszcze dużo pracy. W wielu miejscach leżą porozrzucane elementy siedzisk, belek. Galeria nie oddaje ogromu bałaganu. Na jednym z for internetowych kibice zastanawiali się, jaka jest widoczność na murawę z krzesełek usytuowanych wokół platform dla osób niepełnosprawnych.

Niektórzy sądzili, że będą one przeszkadzać w oglądaniu meczu. Niestety nie mylili się. Anonimowy Kibic z Czerwionki wcielił się w rolę kibica zasiadającego na krzesełkach w pobliżu platform.

Na miejsca z gorszą widocznością pewnie nie będą sprzedawane bilety, a w telewizji puste miejsca na nikim nie zrobią wrażenia. Miejmy nadzieję, że stewardzi nie dopuszczą kibiców „pełnosprawnych” do oglądania meczu na stojąco z platform. Ocenę sytuacji pozostawiamy Wam…

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii:

Źródło: Roosevela81.pl
Foto: Anonimowy Kibic z Czerwionki

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments