Rafał Kosznik: Zasłużenie wygraliśmy to spotkanie

Milo  -  21 lutego 2015 17:53
0
1247

Rafał_Kosznik_Lechia3_1415

– Ofensywni gracze powinni być pazerni na piłkę i widać, że to robili. Szkoda, że strzeliliśmy tylko jednego gola. Mam nadzieję, że w następnym meczu bramek zdobędziemy więcej – powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna strzelec jedynego gola Rafał Kosznik, obrońca Górnika Zabrze.

Rafał Kosznik (obrońca Górnika): – Przyjechaliśmy do Łęcznej z myślą o komplecie punktów. Cieszy to, że nam się udało. Stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje, ale nasza gra nie była poukładana. Nawierzchnia w Łęcznej nie była za ciekawa, ale obydwie drużynie miały ją taką samą. Łukasz Madej i Wojciech Łuczak mieli swoje sytuacje, dlatego zasłużenie wygraliśmy to spotkanie. W pierwszej połowie miałem dogodną sytuację wystarczyło uderzyć, ale Łukasz Madej zdjął mi piłkę sprzed nogi. Szkoda, że tego nie zauważył. Jesteśmy zespołem, razem wygrywamy i razem przegrywamy. Mam nadzieję, że następnym razem przepuści piłkę i uda mi się uderzyć. Widać, że chęć do strzelenia gola w zespole jest bardzo duża i tak powinno być. Ofensywni gracze powinni być pazerni na piłkę i widać, że to robili. Szkoda, że strzeliliśmy tylko jednego gola. Mam nadzieję, że w następnym meczu bramek zdobędziemy więcej.

Łukasz Mierzejewski (obrońca Górnika Łęczna): – Mecz w naszym wykonaniu wyglądał dość nieporadnie. Nie potrafiliśmy przytrzymać piłki i pograć ją. Szukaliśmy akcji po graniu długą piłką, ale mało przynosiło to efektów. Górnik był lepszy o tą jedną bramkę. Gratuluję Górnikowi Zabrze. Musimy poprawić całą naszą grę pod względem taktycznym. Straciliśmy gola po naszym złym ustawieniu przy rzucie rożnym. Takie rzeczy muszą być poukładane. Zobaczymy jak w następnym meczu będziemy wyglądać jako drużyna.

Źródło: Roosevelta81.pl/Canal+
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments