Radosław Sobolewski – odpoczynek czy konflikt z trenerem?

Milo  -  28 lutego 2016 14:40
0
938

Sobolewski_Lech_1314

Leszek Ojrzyński w meczu ze Śląskiem Wrocław nie skorzystał z usług Radosława Sobolewskiego. Doświadczony pomocnik nie znalazł się nawet w kadrze meczowej.

Jak poinformował w Lidze+ Michał Wodziński, dziennikarz Canal+ z Zabrza dochodzą sygnały, że absencja Radosława Sobolewskiego spowodowana była pokłosiem poniedziałkowej rozmowy jaką doświadczony pomocnik odbył z Leszkiem Ojrzyńskim po przegranych w fatalnym stylu Wielkich Derbach Śląska. Sprawę na łamach Canal+ skomentował Leszek Ojrzyński, trener Górnika – Nie wiem skąd takie informacje – przyznaje z uśmiechem Ojrzyński. – Radosław Sobolewski odpoczywa, a my stawiamy na innych zawodników. Zmieniliśmy ustawienie, a Radek nie wytrzymywał meczów kondycyjnie. Jego wytrzymałość spadała szczególnie w drugiej połowie. Na pewno dobrze nam się gra nie układała, bo przegraliśmy dwa mecze. Plan na mecz był taki, a nie inny, a my Sobolewskiego nie uwzględniliśmy na to spotkanie.

Jedno jest pewne absencja Radosława Sobolewskiego nie była spowodowana kontuzją doświadczonego pomocnika. Brak „Sobola” w kadrze meczowej to tylko i wyłącznie decyzja sztabu szkoleniowego. W kadrze meczowej na mecz ze Śląskiem Wrocław zabrakło także kontuzjowanego Łukasza Madeja, który odczuwa jeszcze starcie z obrońcą Cracovii, Piotrem Polczakiem.

Źródło: Roosevelta81.pl/Canal+
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments