Punkt na wyjeździe nie jest zły, ale chcieliśmy wygrać

Kris  -  10 lutego 2020 19:55
0
2406

Górnik zremisował w Kielcach z Koroną 0:0. Remis i jeden punkt, nie jest złym rezultatem, lecz wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Trójkolorowi mogli wracać z kompletem „oczek” do Zabrza. Świeżo po spotkaniu rozmawialiśmy z najlepszym strzelcem zabrzan w tym sezonie, Igorem Angulo.

Bask był zadowolony z gry w sobotnim meczu. Szczególnie zwracał uwagę na pierwszą połowę tak, jak inni nasi rozmówcy. Igor stwierdził: – Mieliśmy swoje okazje w tym meczu, szczególnie na samym początku. W pierwszej połowie graliśmy zdecydowanie lepiej, lecz nie strzeliliśmy bramki. Remis i jeden punkt na wyjeździe nie jest zły, ale chcieliśmy wygrać.

Pierwsze dwa spotkania w roku 2020 są dla kibiców Górnika i samych zawodników niezwykle istotne. Wejść dobrze w rundę to podstawa, tym bardziej że rywale to zespoły, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie w tabeli i różni nas niewiele punktów. Konsekwentne punktowanie pozwoli oddalać się od strefy spadkowej i przybliżać do górnej ósemki, o czym wszyscy marzymy. Angulo także zdawał sobie z tego sprawę: – Jeden punkt zdobyliśmy na wyjeździe, przed nami ważny pojedynek z Arką. Gramy u siebie i chcemy wygrać. Wiemy, że różnice punktowe między nami są małe i naszym celem po dwóch spotkaniach w nowym roku jest wywalczenie czterech punktów.

Mecz z Arką już w piątek o 18:00. Wszyscy na stadion!

Źródło: roosevelta81.pl