Puchar Polski. Piłkarze Górnika wierzą w siebie – Zobaczycie, da się zatrzymać Lecha

Luq  -  1 marca 2022 19:54
1
3263

W środowy wieczór Górnik Zabrze zmierzy się w 1/4 Pucharu Polski z Lechem Poznań. Stawka jest wielka, zatem i emocje gwarantowane. Co najważniejsze, podopieczni Jana Urbana przystąpią do tego pojedynku z mocną wiarą w sukces. 

Robert Dadok: – Fajny dzień dla nas. Będzie to najważniejsze spotkanie w sezonie i tak do niego podejdziemy. Od niedzieli myślimy o tym meczu, regenerujemy się. Zobaczycie, da się zatrzymać Lecha.

Erik Janża: – Podchodzimy do tego meczu bez stresu. Chcemy grać swoją piłkę, tak jak potrafimy najlepiej. Lech jest dobry, oglądałem ich spotkanie z Pogonią. Oni mają w lidze trudny mecz z Rakowem. Nie będzie im zatem łatwo, zresztą nam też. Walczymy. Po to się gra w piłkę, że zawsze jest następna szansa. Będziemy chcieli ich zatrzymać jak najdalej od własnej bramki. Potrafią grać jeden na jeden, dobrze wrzucają z bocznych sektorów, mają groźnego napastnika. Spróbujemy też kontrować, mamy szybkich piłkarzy. Jest szansa i mam również nadzieję, że będzie dużo kibiców na trybunach, dadzą nam wsparcie i energię. 

Krzysztof Kubica: – Uważam, że jest szansa awansować. Mamy dobry zespół, potrafiący grać w piłkę. Jesteśmy na fali wznoszącej, dużo rzeczy nam wychodzi. Co prawda Lech też jest mocny, ale myślę, że przy naszych kibicach i na odpowiedniej murawie przejdziemy do następnej rundy.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko zachęcić wszystkich Trójkolorowych fanów do przyjścia w środę na stadion i mocnego wsparcia Naszego zespołu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Wszyscy na szpil!