Przywitanie Łukasza Podolskiego. Komunikat klubu

g.rajda  -  7 lipca 2021 14:23
6
5524

Powitanie Łukasza Podolskiego z kibicami odbędzie się w czwartek 8 lipca na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu. Łukasz z fanami przywita się o godz. 19:00. Wcześniej odbędzie się konferencja prasowa (17:30) na której nastąpi oficjalne podpisanie kontraktu.

Na stadion otwarte zostaną bramy od strony ulicy Damrota, a ich otwarcie nastąpi o godzinie 18.00.

Samolot z mistrzem świata wylądował – na lotnisku im. Wojciecha Korfantego w Katowicach – kilka minut po 12:00. Łukasza przywitał sam Stanisław Oślizło. Są dreszcze…

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WITAJ ŁUKASZ! ZASTĄP GODNIE ANGULO. WIEMY I WIERZYMY , ŻE POTRAFISZ!

Bedzie coraz lepiej! Ruszamy do alki o wyższe cele! Wszyscy na powitanie od 18-stej,wierze,ze bedzie Nas niezła liczba!!

JEST SUPETR !!!,ale pytanie jest zasadnicze tj: Czy Klub GÓRNIK ZABRZE przygotował- zamówił np 200 tys. koszulek z podobizną PODOLSKIEGO i Jego autografem aby sprzedać je jak ŚWIEŻE BUŁECZKI nie tylko na ŚLĄSKU ale na terenie całej POLSKI bo jest to naprawdę HISTORIA która zdaża się tylko raz !!!!!!.Koszulki dadzą GÓRNIKOWI sprzeając je np. po 150 zł kilkadziesiąt milionów złotych ,a co to oznacza dla Klubu nie trzeba tłumaczyć.Jeśli Klub to zaniedba to oznacza ,że pracują tam nieudacznicy, których w tym Klubie nie powinno nigdy być!!!!!!.Tym tematem NIE może zajmować się również żaden pośrednik typu Handlarz bronią ani żaden inny TYLKO GÓRNIK ZABRZE!!!!!

Polać mu bo dobrze godo!!

Mam nadzieję że przyjście takiego piłkarza jak Lukas coś zmieni w samym Gorniku odnośnie właściciela jeśli tak się nie stanie drugiej szansy mieć nie będziemy. Zmiana właściciela Naszego Wielkiego Górnika to wymóg wrocenia na właściwe mistrzowskie tory. Pozdrawiam kibic Górnika z Mazowsza.

Nigdy moze sie juz nie zdazyc, aby Mistrz Swiata zagral w polskiej lidze. Lucas jestes wielki, co obiecales to dotrzymales.