Przetarg na wentylację i klimatyzację ogłoszony!

Milo  -  13 maja 2015 14:36
0
1177

budowa_stadion1_07_05_15

13 maja w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowane zostało ogłoszenie przetargowe, którego przedmiotem jest wykonanie instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej na Stadionie w Zabrzu.

Zakres zamówienia obejmuje nie tylko wykonanie prac instalacyjnych, ale również niezbędnych prac projektowych, w tym m.in. dokumentacji warsztatowo-montażowej i powykonawczej. W ramach robót instalacyjnych wybrany w drodze postępowania przetargowego wykonawca zobowiązany będzie do dostawy i montażu instalacji wentylacji, klimatyzacji i wody lodowej, wykonania wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych i instalacji hydrantowej.

Na całość zadania wykonawca będzie miał 4 miesiące od momentu podpisania umowy, przy czym zgodnie z zapisami specyfikacji warunków zamówienia w pierwszej kolejności przystąpi do robót w pomieszczeniach technicznych, gdzie zlokalizowane są instalacje elektryczne. Oferty w przetargu można składać do 19 czerwca. Jako kryterium oceny brane będą 2 parametry. Pierwszy z nich to cena, drugi – okres gwarancyjny.

Źródło: stadion-zabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments