Przetarg na projekt i wykonanie strefy biurowej, biznesowej i lóż VIP

Milo  -  20 października 2015 11:47
0
984

kibice1_Gornik_Zaglebie1516

Spółka Stadion w Zabrzu ogłosiła przetarg na zaprojektowanie oraz wykonanie zgodnie z przygotowanym projektem strefy biurowej, biznesowej a także lóż VIP na zabrzańskim Stadionie.

Zgodnie z założeniami dokumentacji przetargowej na poziomie +2 Stadionu powstanie obszerny Klub Biznesowy oraz 12 lóż VIP. Pozostałą przestrzeń zajmą powierzchnie biurowe.

Jest to kolejny krok w stronę komercjalizacji obiektu. Przypomnijmy, że w pasażu handlowo-usługowym od strony ulicy Roosevelta funkcjonować będą obok siebie: klub fitness, restauracja, pub, sklep sportowy z pamiątkami Górnika Zabrze oraz Muzeum Sportu Zabrzańskiego. Powierzchnia pod klub fitness znalazła już swojego najemcę, został nim potentat tej branży – firma Platinium. Postępowanie konkursowe mające wyłonić operatora gastronomii oraz najemcę powierzchni dla kompleksu gastronomicznego w pasażu jest jeszcze w toku, oferty można składać do 30 października.

Oferty w postępowaniu na zaprojektowanie i wykonanie pomieszczeń Klubu Biznesowego, lóż VIP oraz pomieszczeń biurowych można składać do 3 listopada.

Źródło: stadion-zabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments