Przerwa w sesji Rady Miasta do wtorku

Kaszpir  -  17 kwietnia 2024 16:36
16
2564

W środę 17 kwietnia o godz. 14:00 w sali sesyjnej zabrzańskiego Ratusza miała odbyć się sesja Rady Miasta Zabrze. Wniosek o przerwę do wtorku 23 kwietnia został formalnie zgłoszony przez wiceprezydenta Zabrza Krzysztofa Lewandowskiego i przegłosowany przez radnych. W czwartek i piątek mają się odbyć spotkania z potencjalnymi inwestorami.

Przed tygodniem Prezydent Zabrza przedstawiła termin 17 kwietnia (dziś mamy kolejną zmianę). Ponadto Małgorzata Mańka-Szulik zaproponowała Lukasowi Podolskiem rolę obserwatora w finalnych pracach komisji. Lukas w niedzielę poinformował o odrzuceniu propozycji. 

Jeszcze w ten sam dzień, tuż przed meczem ze Śląskiem, Poldi w obecności innej kandydatki na posadę prezydenta Zabrza, Agnieszki Rupniewskiej powiedział. – Myślę, że udało się złączyć wszystkie środowiska, żeby w Górniku było dobrze i żeby polityka odcięła się od piłki. Od początku, kiedy trafiłem do Górnika mówiłem, że chcę pomagać klubowi na murawie i poza nią. Walczyłem o sponsorów oraz inwestorów i dalej będę to robił. 

Graj i wygrywaj z nami na betcris.pl

Źródło: Lukas Podolski sm/ Małgorzata Mańka-Szulik sm
Foto: Tomasz Jodłowski / miastozabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
16 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Oczywiście jest to przypadek, że sesja będzie już po drugiej turze wyborów 🤣🤣🤣 caryca raus! Caryca won! Caryca wypier**** stąd!!!

Jeszcze wam się będzie czkało Podolskim i jego znajomymi… tak jak było z najprostszym przykładem choćby p. Gaulem

Skończ pierdolić tyle ile on załatwił to nikt w tym klubie takiej roboty nie zrobił ale oczywiście lepiej wypominac nie wypał z Gaulem cymbale

A teraz nam się czka MMS , Lewandowskim, Masoniem itd.
Cierniem w oku jest Podolski bo nie szczypie się w język, choć moim zdaniem jest bardzo delikatny. Wie znacznie więcej niż przeciętny kibic, ale nie mówi o wszystkim. Boli Was , że nie gra w waszej szemranej ekipie i nie możecie nim manipulować. Dzisiaj kolejny raz zadrwiliście z kibiców, trenerów i zawodników. Bawicie się w najlepsze ale jest nadzieja , że to już wasze ostatnie podrygi’

Czka to mi się Twoją szefowa i resztą jej bandy, która doprowadziła Zabrze do ogromnych długów, a mojego kochanego Górnika na pośmiewisko!

Poldi myślę jak wielu i napiszę, dziękuję że jesteś w Zabrzu, myślę że dzięki Twojej osobie w ostatnich miesiącach dzieję się więcej niż w ostatnich latach i dzięki temu beton zostaje rozbity w każdym dniu, bo nikt inny nie mówił i nie angażował się w prawdę i patologie która nas od lat w Górniku spotyka. Ciężko zrozumieć dzisiejszą sesję rady miasta przelozona na wtorek, nad czym radni dyskutowali w ostatnich tygodniach od marca????? Porażka i polityka

Ani pani Mańka-Szulik a tym bardziej pani Rupniewska nic w zarzadzaniu GÓRNIKIEM ZABRZE nie zmienia Tylko prywatny własciciel inwestor.Klika pani SZULIK juz istnieje od lat a klika pani Rupniewskiej popieranej przez PO juz czeka w kolejce Obie te panie to porażka dla ZABRZA

Hahaha Dopiero zobaczycie po jej przegranych wyborach na co tę wredną babę stać…Tylko tumany mogły na nią kiedykolwiek głosować!

tumany? hehe mozliwe pani szulik to nie moja bajka tak samo jak PO-rupniewska nie znasz ludzi a nazywasz ich tumanami typowe prymitywne prostactwo z ciebie wyszlo

Widać jesteś jednym z nich, Przykro mi bardzo.

Szkoda czasu na dyskusje z toba Jak pisalem pani szulik i pani PO rupniewska to nie moja bajka Widac myslenie i czytanie z zrozumieniem cie bardzo musi bolec

To po co głos zabierasz skoro nie twoja bajka.Powtórzę ludzie bywają tumanami , nie interesują się polityką a chodzą głosować..To tak jakbyś sprzedał dom i zagrał za wszystko w pokera choć nie umiesz w niego grać!Więcej szkód niż pożytku z takich głosów!

Trzeba im teraz mocno patrzeć na ręce. Obawiam się, że może być szykowany jakiś przekręt. Tej drugiej jeśli wygra też trzeba patrzeć na ręce, jej też nie ufam.

Fakt , druga paniusia jest z mafii POniemieckiego kaszuba tam to dopiero jest nieudacznictwo plus złodziejstwo.

100% racji

Ciekawe wnioski można z wypowiedzi niektórych tu osób wyciągnąć, tej nie ufam a tej drugiej też nie .Inni kandydaci odpadli ,przy bardzo niskiej liczbie w ogóle głosujących w Zabrzu. Sam mogłem wieki temu zamieszkać w Zabrzu, całe szczęście że do tego nie doszło.