Przerwa Krzysztofa Kiklaisza znacznie się wydłuży!

Pionek  -  2 stycznia 2018 08:35
0
5724

Młody zawodnik Górnika, który odniósł pechową kontuzję podczas meczu z Cracovią jest już po artroskopii kolana, jednak jak informują media, jego przerwa potrwa dłużej niż pierwotnie zakładano. Krzysiek miał pauzować kilka tygodni i szykowany był na powrót na boisko w rundzie wiosennej. Po operacji okazało się, że czeka go kolejna operacja za ok. 3 miesiące i wtedy jego przerwa w grze będzie trwać 9 miesięcy! Do treningów wróci najwcześniej na jesień, w tym roku już raczej go nie zobaczymy w Ekstraklasie.

Dla tak młodego zawodnika to na pewno wielki cios. Krzysztof ledwo co zapukał do drzwi pierwszej drużyny, a już musi się rozstać z grą na rok! Wierzymy, że Krzysztof wróci do gry silniejszy i mocniejszy o kolejne ciężkie doświadczenie z kontuzją. Przypomnijmy, że Krzysiek już dwukrotnie zerwał więzadła w 2015 roku oraz rok później. Wyjątkowo pechowy chłopak. 

W tym sezonie Kiklaisz trzykrotnie pojawiał się na boisku jako zmiennik. W meczu z Lechią Gdańsk dał się zapamiętać z pięknego uderzenia zza pola karnego, tylko niesamowita parada Kuciaka uchroniła Lechie przed stratą bramki, a Krzysztofowi zabrał debiutancką bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments