Prezes Górnika: Nakoulma może odejść na wschód

Luq  -  9 lutego 2013 11:44
0
1384

prejuce_nakoulmaW dalszym ciągu nie wiadomo, czy w Górniku na rundę wiosenną pozostanie Prejuce Nakoulma. Świetna gra napastnika Górnika Zabrze podczas Pucharu Narodów Afryki może zaowocować jego transferem na wschód Europy. Jego odejścia nie wyklucza prezes klubu Artur Jankowski.

– To zupełnie inna sytuacja niż jeszcze dwa-trzy tygodnie temu – powiedział na łamach „Sportu” prezes Górnika. – Nie wykluczam, że będzie oferta i sam piłkarz zdecyduje się wyjechać na Wschód. Chyba, że poczeka do lata i wtedy będą go mogły ściągnąć kluby z zachodu Europy. Za dwa tygodnie powinniśmy być mądrzejsi – dodaje.

Wcześniej Nakoulma nie chciał obrać wschodniego kierunku, choć miał bardzo dobrą ofertę z Tereka Grozny. Czy po powrocie z Afryki zmieni zdanie? Na Roosevelta woleliby, aby reprezentant Burkina Faso pozostał w klubie, gdyż wtedy mógłby być spory problem z napastnikami. Przypomnijmy, że do Bayeru Leverkusen odszedł przecież Arkadiusz Milik, a kontuzjowany jest Mateusz Zachara. Nakoulma ma jednak w swój kontrakt wpisaną kwotę odstępnego wynoszącą nieco ponad miliona euro, więc tak naprawdę decyzja będzie zależała od pojawienia się oferty i samego piłkarza.

źródło: własne/sport
foto: gornikzabrze.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments