„Prezes” chce pobić rekord goli w Górniku

Spark  -  30 września 2013 10:24
0
802

nakoulma_gornik_ruch_1314
To najlepszy sezon w karierze dla Prejuce Nakoulmy. Popularny „Prezes” trafia praktycznie w każdym meczu. Ma już na swoim koncie pięć bramek w ekstraklasie i jest na najlepszej drodze do pobicia swojego rekordu pod tym względem – pisze „Fakt”.

Jak dotychczas najbardziej udane były dla niego rozgrywki 2011/12. Strzelił wtedy dla Górnika dziewięć bramek. Teraz skrzydłowy z Afryki jest na najlepszej drodze do pobicia tego rekordu. W pierwszych dziewięciu spotkaniach obecnego sezonu strzelił już 5 goli. Co ważne „Prezes” trafia też w reprezentacji Burkina Faso, z którą jest o krok od historycznego awansu di finałów mistrzostw świata. Stanie się tak, jeśli „Ogiery” w afrykańskich play-offach pokonają Algierię.

– Nakoulma na pewno jest jednym z tych, którzy potrafią rozruszać atak zespołu. To czołowy piłkarz Górnika i znacząca postać w lidze. A czy zostanie w Zabrzu? Tego nie wiem, bo nie jestem blisko klubu, ale jak otrzyma dobrą ofertę, to z pewnością ciężko go będzie zatrzymać – uważa Jan Kowalski, były świetny piłkarz zabrzan i aż pięciokrotny trener Górnika.

źródło: Fakt
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments