Powtórzyć wynik z sierpnia!

Kris  -  7 lutego 2021 09:47
0
1478

Za nami już piętnaście kolejek PKO BP Ekstraklasy. Teraz czas na spotkania rewanżowe. Pierwsza taka potyczka czeka nas z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Początek punktualnie o 15:00.

Górale rozpoczęli rok 2021 w polskiej lidze z przytupem. Na własnym stadionie pokonali Legię Warszawa 1:0. Do siatki w 48. minucie trafił Rafał Janicki. Mimo to, Podbeskidzie w Ekstraklasie plasuje się na szarym końcu. Po połowie sezonu mają oni zaledwie 12 punktów oraz ostatnią, szesnastą pozycję. Tym samym grozi im widmo spadku. Beniaminek aż dziewięć razy ponosił porażkę i trzykrotnie wygrywał oraz remisował. Dodatkowo, zespół z Bielska – Białej stracił do tej pory najwięcej bramek. jest to aż 38. Tym samym daje to średnią 2,5 na mecz.

Górnik nowy rok rozpoczął od remisu 1:1 z Lechem Poznań. Jednakże, z niecierpliwością czekamy na pierwsze zwycięstwo. Szanse na to w niedzielnej potyczce są spore. W 1. kolejce Górnik wygrał w Zabrzu z Podbeskidziem aż 4:2. Do siatki trzykrotnie trafiał Jimenez, a jedną bramkę dołożył Piotr Krawczyk. Wierzymy, że i tym razem nasi piłkarze znajdą skuteczną drogę do bramki.

Za nami już lub dopiero połowa sezonu. Z pewnością, nikt nie zwolni tempa, a możemy spodziewać się, że będzie tylko przyspieszać. Czekamy na pierwsze zwycięstwo w roku 2021 o punkty. Mamy nadzieję, że już w niedzielę trzy „oczka” przyjadą do Zabrza!