Powinniśmy wygrać ten mecz

Luq  -  10 grudnia 2018 16:58
0
2633
Podopieczni Marcina Brosza ulegli Miedzi Legnica 1:3, a honor zabrzan uratował niezawodny Igor Angulo. Bramka zdobyta w 90. minucie meczu to dwunaste celne trafienie hiszpańskiego napastnika w tym sezonie, co gwarantuje Igorowi pierwsze miejsce
w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Lotto Ekstraklasy sezonu 2018/2019.
 
Jak skomentujesz mecz z Miedzią Legnica?
 
– Myślę, że zapłaciliśmy za dogrywkę w czwartkowym meczu w Pucharze. Widziałem, że drużyna jest zmęczona, szczególnie w drugiej połowie. Przeciwnik wykorzystał swoje szanse i teraz musimy szukać swoich punktów w następnym meczu.
 
Czy przeciwnik Was zaskoczył w tym meczu?
 
– Nie, ale zaskoczył nas ten pierwszy gol, podłamał on naszą pewność siebie. W drugiej połowie wyszło zmęczenie i ciężko było cokolwiek odrobić.
 
Mówiłeś ostatnio, że najgorszym przeciwnikiem dla Was jesteście Wy sami.
 
– To prawda, dziś nam przeszkadzało zmęczenie po czwartkowym meczu, gdybyśmy byli w lepszej kondycji, powinniśmy wygrać ten mecz, ale nic nas nie usprawiedliwia i teraz musimy skupić się na następnym meczu. Jak wiadomo, było to dla nas bardzo ważne spotkanie, ale teraz trzeba się skoncentrować na sobotnim meczu z Arką.
 
Mimo złego wyniku Ty akurat szukałeś swojej okazji do gola.
 
– Staram się być zawsze tam, gdzie jest piłka, najlepiej w okolicach pola karnego, starałem się szukać tego gola, w końcu się udało, ale niestety było to za mało.
 
Miedź mogła grać kontratakiem, czyli to, co Wy lubicie.
 
– No niestety, tak mecz im się ułożył, że mogli grać taką piłkę.
 
Za tydzień 70 rocznica powstania Górnika Zabrze, na meczu będzie sporo legend z dawnych lat, czy będzie to dla Was dodatkowa motywacja?
 
– Myślę, że tak, ale mamy cały czas wsparcie naszych kibiców. Mam nadzieję, że za tydzień będzie pełny stadion, kibice stworzą jak zwykle niesamowitą atmosferę i będziemy mogli świętować.
 
Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments