Potwierdziliśmy dobrą dyspozycję z meczu z Piastem

Kaszpir  -  19 lutego 2024 21:48
6
2228

Poznaliśmy pomeczowe wypowiedzi trenerów Jana Urbana i Kamila Kuzery po spotkaniu 21. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce.

Jan Urban (trener Górnika): – Jak na poniedziałek widzieliśmy przyzwoite spotkanie. Nie jest to najlepszy dzień na granie w piłkę, ale do pracy trzeba przyjść. Potwierdziliśmy dobrą dyspozycję z meczu z Piastem. Dzisiaj również trzy bramki, było jeszcze troszkę sytuacji. Nie patrzyliśmy w ogóle na to, że Korona jest na dole, myśmy to przeżyli w tamtym roku. Wiemy jak walczą drużyny, kiedy jest gra o wszystko. No i tak dzisiaj rzeczywiście było. Natomiast nasza dobra dyspozycja i udane kontrataki pozwoliły na dokończenie tego meczu na spokojnie. Wiadomo, że przy wyniku 2:1, wszystko może się skomplikować (…).

Kamil Kuzera (trener Korony): – Dziękuję kibicom za doping, czuć było ich wsparcie. Gratuluję Górnikowi, okazał się od nas lepszy o dwa gole. Pomimo straty bramek nie wydaje mi się, że dużo odstawaliśmy od gospodarzy, ale nie możemy tak tracić goli. Czekamy i przygotowujemy się już do następnego meczu. Wszystkie ręce na pokład. Musimy wrócić na swoje tory.

Poniżej zapis całej konferencji

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: youtube Górnik Zabrze 

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak tam znafcy i chorągiewki typu gałązka i ędrju? Cichutko siedzą na grzędach hahaha

Brawo trener brawo drużyna. Dzięki za profesjonalne i uczciwe podejście do swoich obowiązków mimo takich kłopotów. Tak trzymać dziękujemy. Brawo.

Nie napiszę nic nowego, kawał dobrej roboty trenerze, to jest drużyna.

Trenerze, gratulacje. Widać, że to jest drużyna mająca jeden cel, a nie zbiór pojedynczych piłkarzy, chcących się pokazać indywidualnie. Nie wiem jak to pan zrobił, ale przerwa zimowa zmieniła oblicze drużyny, tej drużyny.

i pewnie teraz uważasz że nie sprzedali meczu. Co za dzban hahah Wypad stąd chorągiewko !

Trenerze, ale ten Krawczyk……….. Daj mu Pan odejść spokojnie, niech się chłop odbuduje , bo tutaj psychicznie się załamie . Ekstraklasa, to nie jest jego poziom. Robi mu Pan krzywdę.
Szkoda chłopaka.