Porażki GKS-u i Wisłoki. ROW tylko zremisował, bo gola mu strzelił były czołowy gracz Górnika

Spark  -  12 października 2014 11:14
0
935

olimpia_gks_1415
To nie był udany weekend dla naszych przyjaciół. Choć wszyscy cieszymy się z triumfu reprezentacji Polski nad Niemcami, to jednak na ligowym podwórku nie było tak kolorowo. GKS Katowice przegrał w Grudziądzu 1:2, Wisłoka w Lublinie 1:4, natomiast ROW jedynie zremisował z Puszczą 1:1. W tym ostatnim spotkaniu gola strzelił piłkarz bardzo dobrze znany kibicom Górnika.

Wisłoka przegrała z Motorem, który jest obecnie na trzecim miejscu. Do przerwy było już 0:2, ale Wisłoka dwa razy trafiła w poprzeczkę i wynik mógł być zupełnie inny. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką porażką, a honorowe trafienie dla Wisłoki zanotował Janusz Wolański. Zespół z Dębicy jest w strefie spadkowej i traci dwa punkty do bezpiecznego miejsca.

Kolejny raz rozczarowała „GieKSa”. Katowiczanie przegrali z Olimpią i są w środku tabeli. Zespół z Grudziądza awansował na czwartą lokatę. Ekipa z Bukowej ma niewielką stratę do czołowych zespołów, ale przy tak nierównej grze nikomu nawet przez myśl nie przejdzie marzenie o awansie do ekstraklasy.

Pozycję lidera stracił ROW, który niespodziewanie zremisował z będącą tuż nad strefą spadkową Puszczą. Rybniczanie prowadzili po trafieniu Musiolika, ale zespół z Niepołomic uratował w końcówce Piotr Madejski, który kilka lat temu był czołowym piłkarzem Górnika Zabrze.

III liga lubelsko-podkarpacka
Motor Lublin – Wisłoka 4:1 (2:0)

I liga
Olimpia Grudziądz – GKS Katowice 2:1
1:0 – Rogalski, 7′
2:0 – Popović, 37′
2:1 – Duda, 51′

II liga
ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
1:0 – Musiolik, 67′
1:1 – Madejski, 84′

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: GieKSa.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments