Pomeczowe wypowiedzi zawodników: Porażka to dla nas naprawdę zimny prysznic

Milo  -  16 lutego 2014 19:05
0
690

 Antoni_Lukasiewicz_Lechia

– Zagłębie zagrało dzisiaj naprawdę bardzo mądrze i zasłużyło na te 3 punkty – powiedział po przegranym spotkaniu z Zagłębiem Lubin Atoni Łukasiewicz, obrońca Górnika Zabrze.

Bartosz Rymaniak (kapitan Zagłębia): Bardzo się cieszymy, że udało nam się tak wysoko pokonać zespół, który po pierwszej części sezonu zajmował 2. miejsce w tabeli. To pozwala nam z optymizmem spoglądać w przyszłość. Szkoda tylko, że obudziliśmy się dopiero teraz. Zamierzamy być jednak rycerzami wiosny. Czuliśmy się dzisiaj pewnie, wykorzystaliśmy błędy obrony Górnika i cieszymy się z trzech punktów. 

Aleksander Kwiek (pomocnik Zagłębia): Oczywiście, bardzo cieszę się z wygranej, która mam nadzieję rozpocznie naszą dobrą passę. Nie myślałem jednak, że zwycięstwo przyjdzie nam tak łatwo. Górnik popełnił dzisiaj fatalne błędy, ale wierzę, że już w kolejnym meczu się podniesie i jeszcze powalczy o podium na koniec sezonu. Z całego serca tego Górnikowi życzę. Porażka 0:3 to prawdziwy zimny prysznic, ale w tej sytuacji taka przegrana jest lepsza niż 0:1, czy 1:2. 

Antoni Łukasiewicz (obrońca Górnika): Co tu dużo mówić, popełniliśmy fatalne błędy w obronie. Nie powinny się one nam dzisiaj przytrafić. Musimy je na spokojnie przeanalizować i wyciągnąć wnioski, bo tak jak dzisiaj nie możemy grać, Porażka to dla nas naprawdę zimny prysznic, ale prawdziwy charakter zespół pokazuje właśnie podnosząc się po takich spotkaniach. W kolejnym meczu gramy z Legią i zrobimy wszystko, żeby zaprezentować się lepiej. 

Łukasz Madej (pomocnik Górnika): Zagraliśmy dzisiaj bardzo naiwnie, popełniając fatalne błędy. Na tym poziomie nie powinny się nam one przytrafić. Po pierwszej połowie w szatni powiedzieliśmy sobie, że spróbujemy zrobić wszystko, aby strzelić chociaż jedną bramkę. Próbowaliśmy, ale niestety dla nas Zagłębie zagrało dzisiaj naprawdę bardzo mądrze i zasłużyło na te 3 punkty. 

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments