Pomeczowe wypowiedzi trenerów: „Sparing spełnił swoje założenia”

Milo  -  10 października 2014 16:00
0
1172

Dankowski_1314

– Możemy być zadowoleni z gry zespołu, z tego, co działo się na boisku – powiedział po remisie z MFK Rużomberok Józef Dankowski, trener Górnika. Szkoleniowiec przeciwników Ladislav Simco dodał – Mieliście co najmniej 3 dogodne sytuacje golowe, które przy większej dozie szczęścia można było zamienić na bramki.

Józef Dankowski (trener Górnika):Chłopcy mieli rozegrać mecz i pokazać to, co wcześniej ćwiczyliśmy. Szkoda, że skończyło się to wszystko bez goli. Ale wynik nie był najważniejszy, istotne jest to, że sparing spełnił swoje założenia. Co do personaliów, to wszyscy mają plusy i minusy. Na pewno będziemy teraz analizować ten sparing i wyciągać stosowne wnioski. Rużomberok wprowadził sporo zmian w drugiej połowie, my także, ale chyba nasze były lepsze. W sumie możemy być zadowoleni z gry zespołu, z tego, co działo się na boisku.

Ladislav Simco (trener MFK Rużomberok): – Było to klasyczne spotkanie towarzyskie, w którym wynik w żadnym wypadku nie był najważniejszą sprawą. Spełniło ono swoje zadanie, mogliśmy potrenować swoją grę, jak również sprawdzić większą grupę zawodników. Było duże tempo gry, sporo akcji ofensywnych z obu stron i to mogło się podobać. W moim zespole dużo zawodników z ławki dostało szansę gry. Jeśli chodzi o Górnika to podobała mi się jego gra, a kilka akcji ofensywnych było naprawdę pięknych. Mieliście co najmniej 3 dogodne sytuacje golowe, które przy większej dozie szczęścia można było zamienić na bramki.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments