Pomeczowe wypowiedzi: „Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo”, „Zabrakło koncentracji w kluczowych momentach”

Spark  -  18 maja 2014 21:19
0
920

IMG_7398
Jesteśmy już bardzo blisko tytułu mistrzowskiego. Pozostaje nam postawić kropkę nad „i” – powiedział Michał Żyro, pomocnik Legii.
Kapitan Górnik żałował, że nie udało się sięgnąć choćby po punkt. – Zabrakło nam koncentracji w kluczowych momentach – przyznał Adam Danch.

Adam Danch (obrońca Górnika): – Zabrakło nam koncentracji w kluczowych momentach. Szkoda, bo mogliśmy przynajmniej zremisować. Mieliśmy swoje sytuacje, Legia też miała swoje. Były poprzeczki, ale to są strzały niecelne. Trzeba poprawić grę w obronie, bo Legia wyszła z kontrą po naszym stałym fragmencie gry i strzeliła gola. Sytuacja organizacyjna klubu nie ma wpływu na naszą postawę na boisku.

Michał Żyro (pomocnik Legii): – Jesteśmy już bardzo blisko tytułu mistrzowskiego. Pozostaje nam postawić kropkę nad „i”. Ostatni kwadrans to trochę desperacka obrona z naszej strony. Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, kiedy w ostatnim momencie trzeba wywalczyć każdą piłkę i nie stracić bramki. Drugie ostrzeżenie Pawła Olkowskiego było zimnym prysznicem dla nas. Na szczęście strzeliliśmy wcześniej trzy gole. Cieszę się, że w tej rundzie poprawiam swoje statystyki, bo pierwsza nie była udana w moim wykonaniu.

Łukasz Madej (pomocnik Górnika): – To było dobre spotkanie. W ostatnich 10 minutach zamknęliśmy Legię na jej połowie. Ten mecz pokazał, że możemy walczyć, jak równy z równym, z drużyną, która jest najlepsza w kraju. Szkoda wyniku, aczkolwiek nasza gra jest niezła. Jak wyeliminujemy te błędy, które popełniamy, to w takich spotkaniach będziemy punktować. Nie przestraszyliśmy rywali. Były różne fazy spotkania, kiedy raz Legia dominowała, a raz my, niestety byliśmy o tę jedną bramkę gorsi.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments