Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy: „Rywal bardzo wymagający, ale takie mecze powinniśmy wygrywać”

Milo  -  18 stycznia 2014 14:21
0
768
malkowski_piast_1314

– Wszyscy jednak wiemy, że jesteśmy w okresie ciężkiej pracy, ale to żadne wytłumaczenie jeśli chodzi o naszą grę w Sosnowcu – powiedział Maciej Małkowski, pomocnik Górnika Zabrze.

Maciej Małkowski (pomocnik Górnika Zabrze): To mój pierwszy sparing, w którym zagrałem 90 minut. Na pewno był to pożyteczny sprawdzian, ale gra z naszej strony nie była najlepsza, tak jak sam wynik. Wszyscy jednak wiemy, że jesteśmy w okresie ciężkiej pracy, ale to żadne wytłumaczenie jeśli chodzi o naszą grę w Sosnowcu. Przed nami zgrupowanie w Turcji i tam na pewno mocno popracujemy nad elementami piłkarskimi.

Szymon Skrzypczak (napastnik Górnika Zabrze): Miałem idealną sytuację do strzelenia bramki i jestem bardzo zły, że przestrzeliłem. Kiwnąłem bramkarza, wszystko było fajnie, ale piłka mi skoczyła i nie trafiłem w bramkę. Byłem też lekko odchylony i to miało wpływ na jakość uderzenia. Jeśli chodzi o sam mecz, to oceniam go, że był dobry i szybki, na niezłym poziomie. Rywal bardzo wymagający, ale takie mecze powinniśmy wygrywać.

Szymon Drewniak (pomocnik Górnika Zabrze): Jestem bardzo zadowolony z mojego występu. To jest dla mnie budujące, że dzisiaj strzeliłem bramkę, a wcześniej, w innym sparingu, miałem asystę. Uważam, że z każdym meczem sparingowym będzie coraz lepiej. Chciałbym dłużej być w Górniku, moim zdaniem to dobry wybór. Te pół roku, to oswojenie się z nowym klubem, ale chciałbym spędzić w Zabrzu cały rok. Wtedy mógłbym pokazać swoje umiejętności

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments