Pomeczowe wypowiedzi: Był to dla nas cenny sprawdzian

Milo  -  30 stycznia 2014 09:31
0
817

druzyna_legia_1314

– Ludogorec Razgrad był najbardziej wymagającym przeciwnikiem z jakim graliśmy do tej pory na zgrupowaniu w Turcji – powiedział po przegranym spotkaniu sparingowym Maciej Mańka prawy obrona Górnika Zabrze.

Maciej Mańka (obrońca Górnika): – Ludogorec Razgrad był najbardziej wymagającym przeciwnikiem z jakim graliśmy do tej pory na zgrupowaniu w Turcji. Jesteśmy chyba na podobnym etapie przygotowań jak przeciwnicy. Jeżeli chodzi o posiadanie piłki, to przewagę mieli Bułgarzy, ale ilość stworzonych sytuacji podbramkowych mieliśmy podobną do rywali. Był to dla nas cenny sprawdzian, z którego wyciągniemy wnioski, przeanalizujemy swoje błędy i to w przyszłości powinno zaprocentować.

Grzegorz Kasprzik (bramkarz Górnika): -Bramkę straciliśmy po akcji Bułgarów prawą stroną i dośrodkowniu rywali na jedenasty metr, skąd napastnik uderzył z półobrotu na długi słupek. Dzisiejszy rywal to bardzo dobry zespół, Ludogorec to mistrz Bułgarii, awansował do dalszej fazy rozgrywek Ligi Europy, więc rywal był silny i wymagający.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments