Pokażmy, że zasługujemy na europejskie puchary!

Torcidos  -  20 maja 2018 15:37
0
3139

Rok temu ostatnia kolejka zadecydowała o awansie Górnika do Ekstraklasy. Dziś finał sezonu ponownie  jest niewyobrażalnie ważny, bo gra idzie o europejskie puchary. Nie wszystko zależy od nas, ale jeśli pokonamy Wisłę, to tylko sensacja w Białymstoku może nam je odebrać.

Przed sezonem każdy z nas przyjąłby bez zastanawiania miejsce w grupie mistrzowskiej. Dlatego niezależnie od wszystkiego, ten sezon będzie dla Górnika niesamowicie udany. Ale z drugiej strony nie po to przecież zimą tak stanowczo unikaliśmy wyprzedaży, by dziś świętować zajęcie piątego miejsca w tabeli. Jeśli więc europejskie puchary nie będą nam dane, to tylko dlatego, że Wisła Płock nieoczekiwanie wygra w Białymstoku. Nasi piłkarze od siebie muszą zrobić wszystko, aby wygrać i dać sobie nadzieję. Dla niektórych piłkarzy będzie ten mecz oznaczać pożegnaniem z Górnikiem. Niech więc zrobią to w najlepszym stylu, jakim tylko mogą. 

Mamy najlepszych kibiców w Polsce. Najlepszą frekwencję na stadionie. Najlepszego trenera w Ekstraklasie. Najfajniejszą drużynę w lidze. Cała piłkarska Polska powinna trzymać dziś kciuki za Górnika, bo jeśli ktoś ma reprezentować nas na międzynarodowej arenie, to właśnie tylko takie kluby!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments