„Pokażę i udowodnię tym, którzy mnie skreślili”

kamres  -  28 lutego 2013 18:29
0
1118

Jelen
– Wierzę, że trener Adam Nawałka i pozostali trenerzy dobrze mnie przygotują do rundy – powiedział Ireneusz Jeleń, od czwartku nowy zawodnik Górnika Zabrze.

Jeleń w ostatnim czasie nie błyszczał. Rozczarowaniem był zwłaszcza jego pobyt w Bielsku-Białej. – Przed przyjściem do Podbeskidzia praktycznie trenowałem pięć miesięcy indywidualnie. Czasu było mało, bo zostało do końca rundy siedem kolejek. Od razu musiałem grać i starać się złapać równą formę. Jeśli jednak nie przepracuje się pewnego okresu, to się tej formy nie osiągnie – tłumaczy były gracz Wisły Płock.

– W Podbeskidziu mi nie wyszło, ale wierzę w to, że trener Nawałka i pozostali trenerzy dobrze mnie przygotują do rundy. Trener Nawałka słynie z tego, że jego drużyna gra na najwyższym poziomie. Ja mam dwa, trzy może cztery tygodnie, by złapać formę. W Górniku mam czas, by spokojnie przez ten okres popracować.

Wiele osób twierdzi, że to już zupełnie inny Jeleń, ale zawodnik podkreśla, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. – Mam nadzieję, że pokażę i udowodnię tym, którzy mnie skreślili, że potrafię grać w piłkę. Jeśli dobrze przepracuję najbliższy okres i  „złapię” taką formę jak grałem w Auxerre, to Górnik będzie miał z mojej osoby bardzo dużo pożytku – zapowiedział Jeleń, który prywatnie jest sympatykiem „Trójkolorowych”.

Zapraszamy do przeczytania także „Jeleń: Śmiało można walczyć o tytuł mistrzowski!” oraz zobaczenia galerii w tym miejscu.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments