Podsumowanie zbiórki Grupy Ultras Górnik Zabrze

g.rajda  -  8 sierpnia 2022 23:05
5
7763
Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy Górnikiem Zabrze a Rakowem Częstochowa, Grupa Ultras Górnik Zabrze przeprowadziła kolejną zbiórkę na meczowe oprawy. Dzięki Waszemu wielkiemu zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 10 337 złote i 3 grosze. 
 
Dziękujemy za wsparcie!
 

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/Ultras Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl/Ultras Górnik Zabrze
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

A kiedy jaka oprawa?

Ponawiam również pytanie. Kiedy była u nas jakaś oprawa? Gdzie poszły pieniądze z innych wcześniejszych składek? Ja akurat wiem do kogo one idą, ale tak pytam ogólnie. Oprawy to robi legła tak jak w ostatni weekend m.in.

W tej rundzie pewnie bedzie jedna oprawa..4 machajki i 3 race…

Dlatego ja od jakiegoś czasu się nie dorzucam. Widzę i słyszę ludzi na sektorach którzy myślą podobnie. Mamy nowy stadion czy nie można zrobić oprawy tak jak Lech, legła tj wiszącej itd. Warunki są a nie ma nawet zwykłych. Od czasu do czasu na zamknięcie gęby kibicom coś zrobią o tyle.

Słabo, słabo zbieraliście, zbierający szybko uwijali się miedzy ludźmi, nie byli zaangażowani podejść do każdego. Jak się im nie chce to niech nie chodzą. Mimo tego że wołałem jednego czy drugiego nie chciało się przejść między ludźmi. Następnym razem Proszę o mniej narwaną zbiórkę!