Podsumowanie tygodnia w GieKSie: Tylko remis przy Bukowej

Luq  -  8 października 2014 11:14
0
1453

GieKSa

W końcu udało się naszej redakcji znaleźć czas, by bezpośrednio z wysokości trybun, przyglądać się i kibicować GKSowi Katowice. Katowiczanie rozgrywali swój mecz z Chrobrym Głogów tego samego dnia, gdy miały miejsce Wielkie Derby Śląska, więc fanatycy GieKSy pokazali, że również są z nami tego dnia i wywiesili flagę „Derby dla Górnika”. Niestety tym razem „Blaszok” nie wypełnił się do ostatniego miejsca, na co wpływ mogła mieć dosyć wczesna pora rozgrywania meczu oraz chłodna aura. Zapewne część młodszych kibiców zasiadła po drugiej stronie w sektorze rodzinnym, który wypełnił się dosyć szczelnie i prowadził naprawdę głośny doping. niestety do poziomu kibiców nie dopasowali się zawodnicy GieKSy, którzy tylko zremisowali z niżej notowanym Chrobrym i nie wykorzystali okazji do wskoczenia na drugie miejsce.

GieKSa_Chrobry_flaga

GKS Katowice – Chrobry Głogów  1:1  (1:1)

Po porażce w Lubinie liczyliśmy na trzy punkty z Chrobrym. Rywal, który przegrał cztery ostatnie mecze był tym, którego aż prosiło się, aby pokonać. I choć z doświadczenia wiemy, że GKS jest idealnym zespołem do przerwania złej passy – tradycyjnie, choć naiwnie wierzyliśmy, że wygrana będzie po stronie złoto-zielono-czarnych -> info oraz relacja

Podsumowanie jedenastej kolejki w I lidze

11 kolejka już za nami a w niej sporo się działo na I ligowych boiskach. Czołówka solidarnie potraciła punkty a wśród tych drużyn jest niestety GieKSa, która zremisowała 1:1 z Chrobrym. Spłaszczona tabela sprawia, że GieKSa jest aktualnie na 6 miejscu w tabeli i traci 2 punkty do drugiego miejsca -> podsumowanie

Zagraj na Bukowej

Zagraj_na_bukowej

W przerwie spotkania z Głogowem, miał miejsce finał akcji „Zagraj na Bukowej”. W pojedynku młodych piłkarzy z Koszutki i  Mysłowicami, lepsi okazali się ci drudzy  -> galeria

Podsumowanie Silesia Football Cup 2014 -> podsumowanie

Kolejna akcja grupy Female Elite’64

Dziewczyny z Female Elite’64 oraz przedstawiciele klubu GKS Katowice, ze wsparciem ze strony zawodników GieKSy, odwiedzili przedszkole im. św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach -> relacja

Źródło: GieKSa.pl / Roosevelta81.pl