Podsumowanie tygodnia u naszych zgód

Luq  -  4 września 2015 18:58
0
1150

zgody

GKS Katowice

Nie był to udany weekend dla GieKSy, gdyż już czwarty raz w tym sezonie nie zdobyli choćby punktu. Tym razem ulegli jedną bramką Miedzi Legnica i kolejny raz kibice z Bukowej wychodzili mocno rozczarowani a nawet trzeba by użyć tutaj dosadniejszych słów. Po ostatnim gwizdku sędziego fani w niewybrednych słowach odnosili się do zawodników. „Miedzianka” mimo największego budżetu na zapleczu Ekstraklasy (ponad 8mln złotych) i najgłośniejszych nazwisk (Ślusarski, Garguła, Telichowski, Stasiak), mocno zawodzi więc starcie z GieKSą zapowiadało się bardzo ciekawie. Niestety na boisku przez większość meczu nie działo się nic ciekawego i dopiero w ostatnich 5 minutach mieliśmy emocje. Wpierw drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Kamiński a następnie Kuchtę pokonał Miedzierski.

GieKSa_Miedź 1516 1

GKS Katowice – Miedź Legnica 0:1 (0:0)
0:1 Midzierski (88)
GKS: Kuchta – Pielorz, Kamiński, Jurkowski, Pietrzak, Frańczak, Duda (61 .Trochim), Leimonas, Bębenek (82. Wołkowicz), Burkhardt (90. Ciechański), Goncerz
Miedź: Smug – Bartczak, Stasiak, Midzierski,Telichowski, Łuszkiewicz, Cierpka, Daniel, Łobodziński (86. Garuch), Gancarczyk (63. Trifonov), Ślusarski (72. Labukas)
Ż.kartki: Kamiński, Goncerz – Telichowski, Labukas
Cz.kartki: Kamiński (87 za drugą żółtą)
Sędzia: Zbigniew Dobrynin
Widzów: 1800 (184 gości)

Więcej o GieKSie znajdziecie na GieKSa.pl

ROW Rybnik

Garstka widzów zgromadziła się na miejskim stadionie by oglądać pojedynek dwóch słabych drużyn. Co gorsza, zwycięsko z tej rywalizacji wyszli Piwosze, którzy strzelili jedyną bramkę w tym spotkaniu i 3 punkty pojechały do Brzeska. Z naszej strony, pomimo kiepskiej passy piłkarzy, stawiamy się na swoim sektorze i prowadzimy głośny doping w asyście bębna. Niestety, podobnie jak w Kołobrzegu, nasz doping do końca meczu pozostał jedynym pozytywnym aspektem widowiska i nasza sytuacja robi się coraz trudniejsza. Nikt z nas nie oczekuje cudów, wiemy i mamy świadomość tego, że czasy są ciężkie. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli nie będziemy zdobywać kompletu punktów z takimi rywalami jak Olimpia Zambrów, OKS Brzesko czy Puszcza Niepołomice, to w końcowym rozrachunku może się okazać, że nie wystarczy ich nawet na utrzymanie II ligi. Dlatego też, PIŁKARZE, to jest ostatni gwizdek by pokazać, że macie świadomość powagi sytuacji i w meczach, w których ciężko chociażby o jeden punkt, chcemy widzieć pełne zaangażowanie i wolę walki do samego końca!
ROW_OKS1516

ROW 1964 Rybnik – Okocimski Brzesko 0:1 (0:0)
0:1 Jurij Hłuszko 78′
ROW:
Daniel Kajzer – Jan Janik (87′ Patryk Dudziński), Marek Krotofil, Szymon Jary, Dawid Gojny, Mariusz Muszalik, Michał Płonka, Gabriel Nowak (63′ Sebastian Siwek), Kamil Spratek, Paweł Mandrysz, Marek Gładkowski (87′ Szymon Popiela).
Okocimski: Aleksander Kozioł – Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk, Krystian Maślanka (70′ Konrad Kurzywilk), Arkadiusz Lewiński, Taras Jaworskyj (63′ Jurij Hłuszko), Paweł Pyciak (92′ Łukasz Krówczyński), Kamil Białkowski (82′ Patryk Bryła), Wojciech Wojcieszyński.
Żółte kartki: Marek Gładkowski, Kamil Spratek, Mariusz Muszalik (ROW) – Mateusz Kasprzyk, Krystian Maślanka, Paweł Pyciak (Okocimski).
Czerwona kartka: Kamil Spratek /57′ za drugą żółtą/
Sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).

Więcej o ROW Rybnik znajdziecie na ROW.Rybnik.pl

Wisłoka Dębica

Przegraną zakończyło się wyjazdowe spotkanie Wisłoki, która przy sporej ilości wiernych kibiców uległa lepiej strzelającym Błękitnymi Ropczyce. Już sama sytuacja w tabeli zapowiadała zaciętą walkę. Obie drużyny z jednakową liczbą punktów plasowały się na jedenastym i dwunastym miejscu. Jednak po bliższym przyjrzeniu się przedmeczowym statystykom Gospodarzy, z poprzednich występów w lidze, można się było spodziewać wyprowadzania szybkich i odważnych kontrataków, wielu strzałów na bramkę, a także licznych rzutów rożnych stwarzających realne zagrożenie i sytuacje podbramkowe. Goście natomiast wzmocnieni nowym transferem, skład Wisłoki zasilił Miroslav Karp, zdawali się nie odrobić przedmeczowej lekcji i wraz z początkiem meczu po prostu zaspali.
Wisłoka_kibice1516

Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica 3:1 (1:0)
0:1 – Sulisz 5 min.
0:2 – Ł. Kosiba 53 min.
0:3 – Ł. Kosiba 67 min.
1:3 – Gryboś 86 min.
WISŁOKA: Balasa – Yablonskiy, Karp, Podlasek, Cyza (K.Bieszczad), D.Bieszczad, T.Kot, Kardyś (Guzik), Bielatowicz, Pęcak (Maik ), Gryboś.
Żółte kartki: Cyza 41 min, Yablonskiy 58 min, Bielatowicz 71 min, Kot 85 min.
Sędziowali: Wojciech Wolan (główny), Mariusz Koper, Wojciech Ciołek (Tarnobrzeg).
Widzów: około (350 osób)

Więcej o Wisłoce znajdziecie na Wisloka.com.pl

Źródło: GieKSa.pl / ROW.Rybnik.pl / Wisloka.com.pl / Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments