Podsumowanie tygodnia u naszych zgód. Zwycięski tylko Rybnik

Luq  -  17 września 2015 23:02
0
1273

zgody

Tylko ROW Rybnik mógł cieszyć się z wygranej w ostatniej kolejce, niestety GKS Katowice i Wisłoka Dębica polegli. Już w najbliższą sobotę nadchodzi okazja do rehabilitacji, ale jeszcze powrócimy na chwilę do weekendowych spotkań. Zapraszamy do przeczytania naszego raportu.

GKS Katowice

Katowiczanie od początku sezonu czekają na ustabilizowanie formy. Po dramatycznym zwycięstwie w Bełchatowie, mecz z Sandecją miał przynieść koleje ważne w tym sezonie trzy punkty, dzięki którym GieKSa zajęłaby lokatę w górnej części tabeli. Jednak te zadanie było utrudnione ponieważ w meczu nie mógł zagrać Goncerz oraz Jurkowski. W ich miejsce trener Piekarczyk wystawił Ciechańskiego oraz Leimonasa. Ten mecz dokładnie odzwierciedlił to jak wygląda sezon w wykonaniu GieKSy. Dobre momenty, przeplatane słabszymi fragmentami. Potencjał jest ale przez głupotę, szkolne błędy i brak koncentracji tracimy kolejny raz bramki i punkty.

GieKSA_Sandecja_1516

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 2:4
Bramki: Frańczak (38), Szołtys (71) – Leimonas (2-sam.). Aleksander (62), Sobotka (75), Cvtrnicek (84-k)
GKS: Dobroliński – Czerwiński, Kamiński, Leimonas, Pietrzak – Frańczak, Pielorz, Burkhardt, Trochim (84. Januszkiewicz), Bębenek (72. Wołkowicz) – Ciechański (65. Szołtys).
Sandecja: Kozioł – Słaby, Szarek, Szufryn, Bartków (62. Danek), Baran, Kasprzak, Nather, Małkowski, Sobotka, Aleksander (76. Szczepański)
Ż.kartki: Ciechański, Frańczak, Pietrzak – Słaby, Szufryn, Bartków
Sędzia: Tomasz Wajda

Więcej o GieKSie znajdziecie na GieKSa.pl

ROW Rybnik

W miniony piątek piłkarze ROWu przełamali niemoc i w końcu wygrali mecz. Spotkanie było raczej nudne, były jakieś sytuacje, ale szczerze mówiąc, to choć mniej liczne, to groźniejsze (szczególnie w pierwszej połowie) miał rywal – Nadwiślan Góra. Czas mijał i wszystko wskazywało na kolejną klapę, bo bramek nie było. Na trybunach zaczęła pojawiać się już niecierpliwość, aż w końcu na 10 minut przed końcem meczu błysnął geniusz Mariusza Muszalika. Tak dośrodkował, że Patryk Dudziński dołożył głowę wykorzystując niepewną interwencję bramkarza. Wygraliśmy 1:0, mimo że nadal to nie jest to, czego wszyscy by chcieli. Rywal był jednak jeszcze słabszy, niż zielono-czarni.

ROW 1964 Rybnik – Nadwiślan Góra 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 – Patryk Dudziński 82′
ROW:
Daniel Kajzer – Jan Janik, Marcin Grolik, Szymon Jary, Dawid Gojny – Radosław Dzierbicki (46′ Patryk Dudziński), Marek Krotofil, Mariusz Muszalik, Sebastian Siwek (74′ Szymon Popiela), Paweł Mandrysz (90′ Wojciech Orzeł) – Marek Gładkowski (90′ Bartosz Slisz).
Nadwiślan: Tomasz Kasprzik – Jan Grzesik, Adrian Pluta (57′ Szymon Jarosz), Michał Bedronka, Mateusz Wójcik – Przemysław Piwowarczyk, Dawid Kaszok, Patryk Widuch (63′ Damian Tront), Tomasz Matysek (69′ Robert Ziętarski), Sławomir Musiolik – Arkadiusz Kowalczyk.
Żółte kartki: Dzierbicki, Dudziński, Janik, Kajzer (ROW).
Sędzia: Rafał Sawicki (Tarnobrzeg)

Więcej o ROW Rybnik znajdziecie na ROW.Rybnik.pl

Wisłoka Dębica

W niedzielnym, wyjazdowym spotkaniu Wisłoka Dębica przegrała z KS Wiązownicą po dramatycznym spotkaniu 0:5. Wisłoka Dębica została gorąco przywitana przez gospodarzy. Przed meczem oraz w trakcie przerwy spiker z wielkim uznaniem przedstawił bogatą historię sekcji piłki nożnej oraz zapaśniczej. Wspominał o sukcesach, zdobytych trofeach, a także przybliżył historię znanych dębickich sportowców. Mimo uznania i szacunku jakim została obdarzona Wisłoka, Gospodarze przystąpili do spotkania bardzo zmotywowani, pewnie zdobywali bramki przyćmiewając dawną sławę klubu z Dębicy

KS Wiązownica – Wisłoka Dębica 5:0 (1:0)
Bramki: Czub 18 min. Hołub 63 min. (karny), Saramak 68 min. Hołub 74 min. (karny), Brzyski 89 min.
Żółte kartki: Karpa, K. Bieszczad.
WISŁOKA: Balasa – Cyza, Karpa (Maik 63 min), Podlasek (Pudło 75 min), K.Bieszczad, D.Bieszczad, Pęcak, Kardyś, Bielatowicz, Gryboś, Konik.
Sędziowali: Sebastian Godek (główny) Grzegorz Pytko, Rafał Pańczak (Rzeszów)
Widzów: około (100 osób)

Kolejne spotkania drużyn naszych braci:

GieKSa – 19.09.2015, godz. 18:00 Olimpia Grudziądz – GKS Katowice
ROW – 19.09.2015, godz. 18:00 Znicz Pruszków – ROW Rybnik
Wisłoka – 19.09.2015, godz. 16:00 Wisłoka Dębica – Przełom Brzesko

Źródło: GieKSa.pl / ROW.Rybnik.pl / Wisloka.com.pl / Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments