Podsumowanie tygodnia u naszych zgód: Wisłoka zdegradowana!

Luq  -  15 czerwca 2016 17:20
0
1028

zgody

Hajduk Split

Hajduk rozpocznie sezon 14 lipca od drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Europy. Trzy dni później wystartuje MAXTv Pierwsza Liga. Przygotowania zaczną się w Splicie, ale w planach jest też wyjazd na zgrupowanie do Austrii gdzie rozegrane zostaną sparingi.

Więcej na Hajduk.hr

GKS Katowice

Pierwsza liga startuje w ostatni weekend lipca, ale „GieKSa” będzie grała także w Pucharze Polski (katowiczanie startują od wcześniejszej rundy niż zabrzanie)

Więcej o GieKSie na GieKSa.pl

ROW Rybnik

Druga liga wystartuje prawdopodobnie w ten sam weekend, co zaplecze Ekstraklasy. Rybniczanie w Pucharze Polski zmagania rozpoczną w rundzie wstępnej.

Więcej o ROW Rybnik znajdziecie na ROW.Rybnik.pl

Wisłoka Dębica

Piłkarze z Dębicy przegrali aż 2:6 z Crasnovią Krasne w ostatnim meczu sezonu 4 ligi podkarpackiej. Niestety, „Biało-zieloni” przez reorganizację IV ligi spadli do ligi okręgowej mimo, że zajęli miejsce w okolicach środka tabeli. W Dębicy, tak jak i w Zabrzu trzeba zrobić wszystko, by za rok cieszyć się z awansu.

0-1 Adrian Szyszka (35)
0-2 Daniel Ziobro (48)
0-3 Adrian Szczepański (50)
0-4 Adrian Szczepański (52)
1-4 Mirosław Kmiotek (54)
2-4 Mirosław Kmiotek (56)
2-5 Sławomir Rozborski (75)
2-6 Marcin Dudek (90)

Wisłoka Dębica: Kieraś – D. Bieszczad (46. Cesarz), Pęcak, K. Bieszczad, Zięba, Krawczyk (46. Łękawa), Nowak (46. Maik), Bielatowicz (85. Szlachetka), Kowalski, Kmiotek, Konik (64. Dyhas)

Crasnovia Krasne: Kukulski – Brogowski, Chmiel, Doroba, Róg (61. Rusin), Gwizdak (70. R. Szczepański), Rozborski, Szyszka, Ziobro, Dudek, A. Szczepański

Żółte kartki: D. Bieszczad – Doroba

Miejsce w tabeli: 11

Więcej o Wisłoce znajdziecie na WisłokaDębica.pl

Źródło: Hajduk.hr / GieKSa.pl / ROW.Rybnik.pl / WislokaDebica.pl / Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments