Podsumowanie rundy w wykonaniu bramkarzy

Pionek  -  27 listopada 2018 18:24
0
3804

Połowa sezonu zasadniczego już dawno za nami, a my nie zrobiliśmy podsumowań. Nadrabiamy zaległości do not, występów i opisów dokładamy własny komentarz dotyczący zawodnika. Zapraszamy na pierwszą część podsumowania. 

Tomasz Loska (22 lata) – występów 15/15 średnia ocena: 5,26
Najlepszy występ:
vs. Zagłębie Lubin (ocena: 9)
Najgorszy występ: vs. Jagiellonia (ocena: 2)
Opis: Średnia runda w wykonaniu Tomka, od pewnego czasu praktycznie się nie rozwija, stoi w miejscu, dużo plusów zrobił pod koniec rundy, gdy w końcu jego gra nogami wyglądała tak jakbyśmy sobie życzyli i pewnie sam Tomek. Spory minus za grę w powietrzu, piąstkowanie piłek i sporą niepewność w interwencjach. 
Komentarz: Bardzo ciężko będzie Tomkowi zapracować na transfer za granicę, co z pewnością ma w planach. Póki nie poprawi swojej pewności, stabilności gry w powietrzu i wyprowadzanie piłki nogami to może pomarzyć o lidze wyżej, a Górnik również nie będzie miał z tego korzyści.  

Daniel Bielica (19 lat) – występów 0/15 średnia ocen:
Opis: Młody bramkarz ma być nadzieją w bramce Górnika, spore nadzieje wiązane są z młodym bramkarzem Górnika, który pochodzi z Zaborza. Daniel bronił m.in. w sparingu z GKS Katowice, gdzie prócz jednego błędu przy podaniu do kolegi rozegrał solidne zawody i wydawało się, że wobec słabej dyspozycji całej defensywy doczeka debiutu w Ekstraklasie, decyzja jednak była inna. 
Komentarz: O ile będzie chciał się rozwijać i wskoczy na pozycje nr 1  w bramce Górnika to możemy mieć z niego dużo pociechy, rozsądnie prowadzony, ciężko trenuje i mamy nadzieje, że doczeka się swojego debiutu w Ekstraklasie już w tym sezonie. 

Wojtek Pawłowski (25 lat) – występów 0/15 średnia ocen:
Opis: 
Wojtek nie rozegrał w tym sezonie ani jednego spotkania, prawdopodobnie nawet nie uczestniczy w treningach pierwszego zespołu, tylko trenuje z rezerwami. Odsunięty od składu i raczej już do niego nie powróci. 
Komentarz: Na 100% Wojtek zmieni klub w przerwie zimowej, życzymy mu powodzenia i rozwijania jednak swojej kariery bo w zeszłym sezonie na pewno zasługiwał na swoją szansę.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments