Podsumowanie 5. kolejki Lotto Ekstraklasy: Wisła zalała poznański Express

Kaszpir  -  20 sierpnia 2018 19:58
0
1972

Lech Poznań, niczym Express, przejeżdżał się przez kolejnych rywali. Nie inaczej było w meczu z krakowską Wisłą. Prowadząc po 18 minutach 2:0, jakby ktoś nagle zaciągnął ręczny hamulec, a po przerwie to Wisła zalała poznańską Lokomotywę po sam komin. Pamiętajmy, że w następnej kolejce Górnik jedzie właśnie pod Wawel na spotkanie z „Białą gwiazdą”. Zabrzanie podobnie jak Lech oraz sobotni rywal Lechia byli ja dotąd niepokonani. Teraz już tylko gdańszczan tyczy się to miano. „Jaga” wydarła zwycięstwo z Piastem w ostatnich sekundach meczu, dzięki kapitalnemu uderzeniu Novikovasa i tym samym zrównała się w tabeli z Lechem.