Podsumowanie 4. kolejki PKO Ekstraklasy: Górnik zmienia Legii trenera

Kaszpir  -  21 września 2020 20:05
0
1949

Działo się w tej kolejce i zaraz po niej.
Górnik Zabrze ograł Legię po znakomitym meczu i jak się okazało, było to pożegnalne spotkanie Aleksandara Vuovića ze stołecznym zespołem w roli trenera. Ciekawe, czy stwierdzenie Vuko – Górnik niczym nas nie zaskoczył – nie okazało się przysłowiowym gwoździem do trumny. Następcą Serba został Czesław Michniewicz.

Zabrzanom po piętach depcze Raków. Częstochowianie rozbili już do przerwy Podbeskidzie i usadowili się na drugiej pozycji w tabeli. W derbach poznania, lepszy Lech, ale o wygranej zadecydował dopiero skutecznie wykonany rzut karny w 90. minucie spotkania.

Zagłębie w swoim 1000. meczu w ekstraklasie podzieliło się punktami z Cracovią. Bramkę dla „Pasów” zdobył syn słynnego Rivaldinho, mistrza Świata z Brazylią. Inny krakowski zespół – Wisła, poległ na własnym stadionie 0:3 z „Nafciarzami. W piątek do Zabrza zawita właśnie „Biała-gwiazda”. W tym miejscu wszystkich zachęcamy do kupna biletów.