Podchodzimy do każdego meczu tak jak rok temu

Luq  -  3 września 2018 08:54
0
3325

Igor Angulo w meczu z Pogonią skutecznie wyegzekwował rzut karny. Tym samy zdobył swoją trzecią bramkę w sezonie. Hiszpan nie jest tak zabójczo skuteczny, jak w poprzednim sezonie, ale i cały Górnik nie jest tą samą drużyną, o czym mówi snajper zabrzan w rozmowie z naszym portalem.

Jak skomentujesz mecz z Pogonią?

– Wielka szkoda bo bardzo chcieliśmy wygrać przed przerwą na reprezentacje, szczególnie że graliśmy u siebie. Mieliśmy po dwie trzy okazje w każdej z połówek, szkoda, ale przynajmniej nie przegraliśmy.

Bilans domowych meczów nie jest najlepszy. Trzy remisy i porażka.

– Podchodzimy do każdego meczu, tak jak rok temu. Staramy się o zwycięstwa, ale nie możemy porównywać do poprzedniego sezonu, bo ten będzie o wiele trudniejszy dla nas. Musimy maksymalnie koncentrować się na każdym kolejnym spotkaniu i starać się najbardziej jak potrafimy.

Bramkarz Pogoni mówił, że zmieniłeś stronę w którą strzelałeś karny i chciał Cię wyczekać do końca.

– Widziałem, że chciał iść w drugą stronę. Zazwyczaj zmieniam kierunek strzału i udało się tym razem trafić, co dało nam jeden punkt.

W tym sezonie Górnik nie ma takiej siły w ataku bo strzelasz tylko ty i Daniel Smuga.

– Tak jak mówiłem, nie można porównywać ciągle tego do poprzedniego sezonu. Ten jest o wiele trudniejszy od poprzedniego. Musimy wykorzystywać stwarzane sytuacje i czasami liczyć na trochę szczęścia.

Ta przerwa na reprezentacje dobrze wpłynie na drużynę?

– Zobaczymy, mamy kilku nowych zawodników. Potrzebują trochę czasu by się zgrać i teraz będzie na to okazja.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments